Druk ulotek dla projektanta wnętrz

Niedawno wróciłam ze studiów do rodzinnego Rzeszowa, gdzie zamierzałam się zajmować tym co studiowałam, czyli projektowaniem wnętrz. Była to moja wielka pasja od dzieciństwa.

Druk ulotek jako reklama

druk ulotekLubiłam rysować, a przy tym byłam dobra z matematyki, bo jak wiadomo wyliczenia metrażu i wymiarów się przydają. Na studia pojechałam do Warszawy, ponieważ mają tam bardzo dobry wydział projektowania, ale potem chciałam wrócić w rodzinne strony. Znalazłam sobie biuro w dogodnej lokalizacji, kupiłam wszystkie niezbędne sprzęty i zabrałam się do pracy. Na pewno potrzebny mi był druk ulotek, żebym mogła zareklamować swoją działalność gospodarczą. Wiadomo przecież, ze marketing jest ważny. Na pewno kupię sobie własną drukarkę, w końcu nie będę biegać po mieście żeby zrobić jakieś głupie skanowanie czy kopiowanie dokumentów, ale jednak ulotki taniej wychodzą w drukarni, a do tego będą dobrze przycięte. Kiedy zatem zaczęłam mieć pierwszych klientów to myślałam, ze teraz pójdzie już z górki. Oni polecą mnie innym, tamci kolejnym i tak biznes będzie się kręcił. Nie spodziewałam się, że napotka mnie taki problem jak drukowanie cad. W Warszawie to nie był problem, ale w Rzeszowie nie każda drukarnia się tym zajmuje. Musiałam posprawdzać w internecie która drukarnia oferuje takie usługi, żeby nie chodzić po całym mieście w jej poszukiwaniu. Już bardziej popularna była archiwizacja dokumentów, niż drukowanie cad.

Na szczęście jakoś udało mi się znaleźć drukarnię i teraz na stałe z nią współpracuję przy drukowaniu. Bez tego nie mogłabym normalnie prowadzić działalności, bo drukowanie cad jest dla mnie bardzo ważne.