Kompozytowe wypełnienie w przystępnej cenie

Kiedy zaszłam w ciążę musiałam udać się do stomatologa, w celu sprawdzenia czy moje zęby są zdrowe. Ogółem staram się dbać o uzębienie, stosuję codzienną higienę jamy ustnej, a raz do roku udaję się na kontrolę stomatologiczną. Najczęściej nic złego się nie dzieje, ale profilaktycznie wykonuję u siebie zabiegi oczyszczania zębów.

Najlepszy stomatolog wykonujący kompozytowe wypełnienia

wypełnienia kompozytoweOstatnim razem również okazało się, że wszystkie zęby mam zdrowe. Bardzo mnie to ucieszyło, bo każde zabiegi w ciąży mnie stresują. Jedyne na co zwrócił uwagę stomatolog, to duża liczba plomb amalgamatowych. Niestety ale w moim przypadku dopuszczalny limit takich wypełnień został wykorzystany. Jako że przyszłam w ciąży, to umówiliśmy się, że jak tylko maleństwo pojawi się na świecie to wymienimy obecne plomby na wypełnienia kompozytowe. To nowoczesne i w pełni bezpieczne wypełnienia. Oprócz walorów zdrowotnych, że nie posiadają w składzie toksycznej rtęci jak te amalgamatowe, to na dodatek mają walory estetyczne. Nie mają typowego srebrnego koloru, jak te dotychczasowe, tylko są białe, które idealnie wtapiają się w kolor naszych zębów. Bardzo mnie cieszy, że natrafiłam na takiego dobrego lekarza, bo wcześniejsi zupełnie nie zwracali uwagi na problem z przekroczoną liczbą starych plomb. Po ciąży od razu zapisuję się na wizytę. O zdrowie trzeba dbać, a wiadomo, że lepiej zapobiegać niż później leczyć.

Po otrzymaniu oferty na zabieg uważam, że ceny są naprawdę przystępne i warte każdej wydanej złotówki. Teraz będę mogła z dumą otwierać buzię nie wstydząc się nieładnych ciemnych plomb, które bardzo wyglądem przypominają próchnicę. Kiedyś nawet starsza córka zauważyła nieestetyczny kolor na moich zębach i była pewna, że są one po prostu popsute.