Młodzieżowa szafka nocna do pokoju córki

Córka chciała, żebym wyremontowała jej pokój, bo uważała, że już jest dorosła i chciała mieć inne meble. Pokój miała dość przestronny i ustawny, dlatego dawał on wiele możliwości w kwestii umeblowania. Zgodziłam się, bo córka miała rację. Potrzebowała nowych mebli.

Zamówienie dla córki młodzieżowej szafki nocnej

szafki nocne młodzieżoweCórka sama wybrała sobie wszystkie meble do pokoju i nawet musiałam przyznać, że miała całkiem dobry gust. Nie mogła tylko znaleźć szafki nocnej, na której jej zależało i która pasowałaby do całego wystroju. Widziałam kiedyś takie modne szafki nocne młodzieżowe w sklepie internetowym, który odwiedziłam i powiedziałam córce, żeby tam sprawdziła. Po godzinie przyszła do mojego pokoju z informacją, że znalazła szafkę nocną, ale nie jest dostępna od ręki i trzeba ją zamówić. Poszłam zobaczyć do jej komputera tę szafkę i mi się spodobała. Była w młodzieżowym stylu i idealnie pasującym do pokoju kolorze. Zamówiłam dla córki tę szafkę nocną i od razu dokonałam wpłaty. Na realizację zamówienia musiałyśmy poczekać dwa tygodnie, ale córka była cierpliwa wiedząc, że szafkę nocną na pewno dostanie. Po dwóch tygodniach zadzwonił do mnie kurier z informacją, że ma dla mnie przesyłkę. To była zamówiona dla córki szafka nocna. Złożyłam ją zanim córka wróciła ze szkoły i ustawiłam przy łóżku po prawej stronie, tak jak chciała córka. Kiedy wróciła i zobaczyła tę szafkę, to była zachwycona. Szafka pasowała idealnie i prezentowała się wyjątkowo nowocześnie.

Pokój córki wyglądał bardzo młodzieżowo i stylowo. Dzięki temu moja córka chętniej zapraszała koleżanki, co mi pasowało, bo lubiłam jak była w domu i miałam na nią oko. Była już w klasie maturalnej i musiała skupić się przede wszystkim na nauce. Na zabawę będzie miała jeszcze czas.