Najlepszy prezent dla dziewczynki

Mojej siostry córka ma teraz dziesięć lat. Ja zawsze gdy jadę ich odwiedzić kupuję dla niej jakiś prezent. Zresztą jestem przecież jej najbliższą ciocią także wręcz wypada żebym coś kupiła dziecku. Gdy była mniejsza nie miałam problemu z tym żeby kupić dla niej coś co się je spodoba.

Zestaw gel-a-peel dla siostrzenicy

gel-a-peelJednak gdy jest coraz starsza coraz ciężej jest mi trafić w jej gust. Wiem, że teraz bardzo lubi rysować i malować. W sumie to ona jest taką duszą typowo artystyczną. Dlatego też postanowiłam kupić jej coś do takiej kreatywnej zabawy. Gdy poszłam do sklepu z zabawkami pani tam poleciła mi gel-a-peel czyli taki właśnie zestaw do kreatywnej zabawy. Dzieci mogą tworzyć bardzo różne i ciekawe rzeczy. Mogą robić na przykład bransoletki czy kolczyki. A także mogę wykonać różne breloki. W skład zestawy wchodzą tubki z klejami w różnych kolorach oraz różne arkusze potrzebne do wykonywania tych akcesoriów. Oglądałam jeszcze inne zestawy kreatywne w tym sklepie jednak ten zestaw gel-a-peel wydał mi się najlepszy. Dlatego też go kupiłam. Byłam bardzo zadowolona z tego zakupu i wprost nie mogłam się już doczekać kiedy dam go siostrzenicy. Gdy przyjechałam do siostry od razu powiedziałam małej, że coś dla niej mam fajnego. Dałam jej prezent i ona gdy otworzyła i zobaczyła co to takiego jest to naprawdę bardzo się ucieszyła. Powiedziała mi, że marzyła o czymś takim. I, że nawet mama obiecała że kupi jej to na święta. A jednak dostała swój wymarzony prezent dużo szybciej.

Siostrzenica bardzo starannie oglądała każdy element tego zestawu. Gdy już wszystko obejrzała zaczęła robić biżuterię. Muszę przyznać, że była ona bardzo ładna. W sumie to wszyscy chodzili krótko po tym w bransoletkach i opaskach zrobionych przez nią właśnie.