Najważniejszy event firmowy w moim życiu

Pracuję w agencji eventowej od kilku lat. Na początku nie była to praca mojego życia, ale teraz pracowanie z ludźmi i organizowanie dla nich różnego rodzaju eventów stało się moją pasją i nakręca mnie do działania w życiu. Jednakże, moja praca jest dla mnie bardzo ważna również z innego powodu – mianowicie poznałam dzięki niej swojego męża.

Mazury to świetne miejsce na branżowe eventy

eventy firmowe mazuryW firmie organizujemy eventy w różnych miejscach. Choć nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie nie oznacza to, że organizujemy dla naszych klientów wyłącznie imprezy w stolicy. Przyznam, że szukając miejsca na eventy firmowe Mazury nadaje się na takie imprezy po prostu idealnie. Można tam urządzić wszelkiego rodzaju eventy – imprezy integracyjne, pikniki, szkolenia ale też i np. prezentacje jakichś produktów. I to właśnie na takim evencie poznałam swojego niedoszłego jeszcze wtedy męża. Był to event związany z prezentacją produktów firmy kosmetycznej, w której pracował mój mąż. Pamiętam, że była to naprawdę duża impreza, a więc i presja była dość duża. Na szczęście Mazury są na tyle fajnym miejscem, że ciężko zepsuć tu imprezę. Uczestnicy zawsze zachwyceni są pięknymi widokami i klimatem jaki panuje w tym miejscu. Dobra baza noclegowa też zdecydowanie robi swoje i nie ma problemu z wybraniem odpowiedniego hotelu, który będzie oferował usługi na wysokim poziomie.

Myślę, że jakość organizacji eventów w Polsce ciągle rośnie. Widzę to na przykładzie swojej pracy. Musimy umieć też dobrze zaproponować klientowi pewne rzeczy – można powiedzieć, że czasami jest to jak czytanie w myślach swoich klientów. Przyznam szczerze, że wybór Mazur na miejsce eventu jest dla nas pewnego rodzaju pewniakiem, jeżeli klient nie jest do końca pewien gdzie powinien odbyć się event jego firmy.