Nowa seria drukarek trójwymiarowych

Najnowocześniejsze drukarki trójwymiarowe, jakie zostały wypuszczone na rynek zaledwie miesiąc temu zrobiły niemałą furorę. Razem z kolegami oglądaliśmy wiele filmów demonstracyjnych, na których pokazywane były możliwości owych drukarek, i to właśnie po takich demonstracjach technicznych zdecydowaliśmy się zakupić jedną z drukarek z owej serii.

Najnowocześniejsze drukarki trójwymiarowe do drukarni

polecane drukarki 3d ze sklepuDrukarki te należały do najnowocześniejszych i najbardziej wielozadaniowych urządzeń, dlatego też poszukiwali je zarówno profesjonalni drukarze, wykonujący przemysłowe części i elementy maszyn, ale również i entuzjaści domowego druku 3d, szukający najnowocześniejszego urządzenia do precyzyjnych wydruków modeli i figurek. Nie były one jednak łatwo dostępne, gdyż większość sklepów z renomowanymi drukarkami w okolicy wprowadzała do sprzedaży wyłącznie sprzęt który był już sprawdzony. Musieliśmy więc zamawiać owe polecane drukarki 3d ze sklepu dla entuzjastów druku trójwymiarowego. Nie był to zbyt duży mankament, a wręcz przeciwnie, oferta sklepu była tak duża, iż oprócz samych drukarek mogliśmy zamówić filamenty do nich, akcesoria i części zamienne, które ulegają najszybszemu zużyciu, oraz wszelkie inne artykuły potrzebne do drukowania. Sklep miał również dostęp do bezpłatnego oprogramowania do każdego rodzaju drukarki, w tym i do modeli które kupowaliśmy, i można było takowe pobrać ze strony sklepu bez dodatkowych opłat.

Dostawy były wykonywane zza granicy, aczkolwiek z racji iż sklep korzystał z usług międzynarodowej firmy kurierskiej, czas oczekiwania był o wiele krótszy niż standardowe przesyłki pocztowe. Drukarki, jak się okazało, były doskonale zabezpieczone na czas transportu, oraz przetestowane przed wysłaniem, więc mogły od razu być wykorzystane do druku.