Oferta aut dostawczych

Samochody dostawcze to w naszej firmie podstawowe urządzenie do rozwożenia paczek. Z racji tego, że zatrudniamy coraz większą ilość kierowców postanowiliśmy zwiększyć znacząco posiadaną przez nas flotę samochodów dostawczych. Wiedzieliśmy, że utrzymanie takiego samochodu może być bardzo kosztowne zwłaszcza w przypadku jego użytkowania w wymagających warunkach, dlatego postanowiliśmy dobrze go ubezpieczyć jeszcze w dzień wynajmu.

Sprawne auta dostawcze na wynajem

Wypożyczalnia samochodów dostawczych gdańsk

Wypożyczalnia samochodów dostawczych zaproponowała nam parę topowych modeli samochodów, które przede wszystkim charakteryzują się tym, że są mało awaryjne i na pewno dadzą sobie radę w trasie. Kilkaset kilometrów w ciągu tygodnia, bo tyle nas interesowało nie stanowiło praktycznie żadnego wyzwania dla takiego pojazdu, jak zapewniał nas doświadczony pracownik wypożyczalni. Dobrze wiedzieliśmy, że zainwestowanie nieco większej kwoty pieniędzy sprawi, że będziemy mogli poruszać się zarówno lepszymi modelami samochodów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych zapewniła nas, że posiada bardzo bogatą flotę samochodów. Dostaliśmy również propozycję na wynajęcie samochodu osobowego w bardzo atrakcyjnych cenach, jednakże póki co postanowiliśmy pozostać przy samochodach dostawczych. Wypożyczalnia samochodów dostawczych gdańsk działająca w naszym mieście powiedziała nam również, że w każdym pojeździe umieszczane są nadajniki gps, z których my również byśmy mogli korzystać. Dzięki temu będziemy mogli praktycznie z każdego miejsca na ziemi kontrolować to, gdzie poruszają się nasi pracownicy.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych proponuje także starsze modele samochodów, jednakże my chcieliśmy coś z automatyczną skrzynią biegów, która jest niezastąpiona w przypadku poruszania się po mieście. Taki komfort polecam więc każdemu przedsiębiorcy.