Ogromne zainteresowanie kopertami bąbelkowymi

Jedną z najpopularniejszych metod wysyłania płaskich przesyłek jest zastosowanie tak zwanych kopert bąbelkowych. Jak mówią największe firmy wysyłkowe na czele z Pocztą Polską, taki sposób pakowania cieszy się największym zainteresowaniem. Co więc wyróżnia te konkretne koperty? Mają one większą wytrzymałość i chronią zawartość przed uszkodzeniami.

Najwięcej przesyłek w kopertach bąbelkowych 

duże koperty bąbelkoweDo wykonania kopert bąbelkowych używa się wysokiej jakości papieru, który przy zawartości włókien celulozy, jest odporny na rozerwanie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przesyłka dotrze z nienaruszonym stanie. Kolejną sprawą jest fakt, że w środku kopertowe opakowania wyłożone są bąbelkową folią. Produkuje się ją ze specjalnych polimerów, które zapewniają elastyczność i nadają odpowiednią sztywność. Dużym ułatwieniem przy pakowaniu jest też poślizg, który nadaje te folia. Do kopert takich można wkładać różnego rodzaju przedmioty. Największym zainteresowaniem, jak chodzi o rozmiar, cieszą się duże koperty bąbelkowe z racji tego, że idealnie mieszczą różnej grubości książki, tak chętnie i w dużych ilościach wysyłane w naszym kraju. A mówi się, że tendencja do czytania zanika… Wracając do kopert, to, co jest w nich też jeszcze znaczące to specjalny klej wykorzystywany przy zamknięciu. Odrywamy tylko taśmę ochronną i sklejamy, mając doskonale zamkniętą przesyłkę. Skutecznie zabezpiecza to przesyłkę a przy tym pozwala otworzyć ją jednorazowo, ale też bezproblemowo.

Pośród wszystkich metod pakowania przesyłek, bezkonkurencyjną są koperty bąbelkowe. Ich specyfika pozwala bowiem na bezpieczny, bezinwazyjny sposób dostarczenia przesyłki. Materiał, z którego są wykonane koperty jest bowiem odporny na rozerwania i ubrudzenia, co jest ogromnym plusem dla każdego klienta.