Opóźnienie i automatyka do bram

Musiałem zostać dłużej w pracy, ponieważ opóźniła się dostawa i musieliśmy czekać na kierowce, który jechał do nas z zamówieniem. Nie mogliśmy przełożyć dostawy, ponieważ klienci czekali na towar.

Automatyka do bram i ich dostarczenie

automatyka do bramJeden klient przyjechał specjalnie z drugiego końca miasta i razem ze mną czekał na piloty do bram, które miał dostarczyć kierowca. O dziwo klient był bardzo cierpliwy, zwłaszcza na zamówienie czekał już ponad czterdzieści minut. Jak przyjechał kierowca, to w pierwszej kolejności przekazałem temu klientowi zamówione przez niego piloty do bram a później zająłem się wyładunkiem towaru na magazyn. Poszło mi sprawnie, ponieważ kierowca mi pomógł. Pierwszy karton był dość lekki, więc bez problemu sam go zaniosłem na magazyn. W środku były napędy do bram dwuskrzydłowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie. Kupowali je klienci na potrzeby prywatne. Jeżeli chodzi o napędy do bram przesuwnych to w większości zgłaszają się po nie firmy. Po zaniesieniu towaru na magazyn wróciłem do domu, uznałem, że wypakowaniem zajmę się rano, gdybym został dzisiaj, to nie zdążyłbym na ostatni autobus. Następnego dnia rano rozpocząłem prace od wypakowania towaru na półki, sklep otwieraliśmy za godzinę, więc miałem sporo czasu. Niestety, okazało się, że jedno zamówienie nie jest błędne. Karton, w którym powinny znajdować się siłowniki do bram był wypełniony jakimiś kablami? Nie miałem pojęcia co zrobić, po potwierdziłem odbiór, więc poszedłem do szefa. Szef akurat rozmawiał z jakimś niezadowolonym klientem, któremu zepsuła się automatyka do bram, którą niedawno od nas zakupił i jeszcze na domiar złego nie działały mu piloty do bram. Postanowiłem poczekać aż skończą rozmowę i poszedłem wypakować resztę. Okazało się, że to nie pierwszy raz zamówienie zostało pomylone i szef złożył reklamację u dostawcy.

Brakujące siłowniki do bram dostarczyli nam po dwóch dniach. Na szczęście klienci, którzy na nie czekali wykazali się ogromną cierpliwością i poczekali. Dzień mi szybko upłynął.