Piękny komplet bursztynowej biżuterii

Zbliżały się urodziny mojej mamy, a ja nie byłam pewna co mogłabym jej w tym roku kupić. Często po prostu kupowałam jej zabieg w spa i kwiaty. Tym razem chciałam postawić na coś bardziej wystawnego. Pomyślałam, że biżuteria to dobry pomysł, a jako, że mama bardzo lubi bursztyny to zaczęłam szukać czegoś w tym klimacie.

Połączenie bursztynu ze srebrem wygląda bardzo elegancko

elegancka biżuteria z bursztynu - sklep internetowyDługo szukałam biżuterii z bursztynu, która mi będzie ładna ale będzie też w dobrej cenie. Chciałam żeby mama dostała ode mnie coś naprawdę eleganckiego i wysokiej jakości, a więc nie chciałam kupić czegoś, co po prostu pierwsze wpadnie mi w oko. Początkowo szukałam jej w sklepach stacjonarnych, ale jako, że nie znalazłam niczego ciekawego u jubilerów u siebie w mieście, to postanowiłam kupić coś w sklepie on-line. Wystarczyło, że do wyszukiwarki wpisałam hasło „elegancka biżuteria z bursztynu – sklep internetowy” i wyskoczyło mi sporo wyników. dało Odwiedziłam naprawdę dużo stron internetowych ale w końcu udało mi się znaleźć coś naprawdę super. Znalazłam zestaw biżuterii z bursztynem składający się z kolczyków oraz naszyjnika. W biżuterii tej bursztyn został połączony ze srebrem. Wygląda to naprawdę elegancko ale i też interesująco. Duże kamienie bursztynu w połączeniu ze srebrem wyglądają przepięknie i sama chciałabym mieć taką biżuterię. W zestawie nie było pierścionka ale dokupiłam go osobno i zadbałam o to by pasował on do naszyjnika oraz kolczyków.

Wydaje mi się, że dobrze trafiłam z prezentem i udało mi się wybrać taką biżuterię żeby była ona w guście mojej mamy. Z miny mojej mamy dało się wyczytać, że bardzo jej się ten komplet podoba. Ostatnio też parę razy miałam założone kolczyki oraz pierścionek, a więc cieszę się, że wybrane przeze mnie prezenty pasują jej do stylizacji.