Plac zabaw prosto od producenta

Jako szef wspólnoty mieszkaniowej jestem zobowiązany słuchać głosu jej mieszkańców. Na ostatnim zebraniu wspólnoty mieszkaniowej osiedla, której jestem przewodniczącym głos mieszkańców był dość wyraźny. Oczekiwali oni bowiem ode mnie zapewnienia większej rozrywki ich pociechom. Z ich strony propozycja była jasna. Dzieci oczekiwały placów zabaw, których faktycznie na osiedlu było jak na lekarstwo. 

Plac zabaw integruje dzieci i zapewnia im dobrą zabawę

plac zabaw sprowadzany od producentaJako przewodniczący wspólnoty byłem świadomy sytuacji jaka miała miejsce na osiedlu. A ta pod względem rozrywki dla dzieci nie była najlepsza. Wiedziałem też, że mamy odłożoną sporę sumę pieniędzy, na których inwestycję nie było jeszcze pomysłu. Aż do czasu pamiętnego zebrania. Pamiętam bowiem, że przystałem na oczekiwania rodziców niemal od razu. Wspólnie zdecydowaliśmy, że najbardziej odpowiedni będzie plac zabaw sprowadzany od producenta. Stwierdziliśmy też, że postawimy trzy takie obiekty na terenie osiedla, tak by dzieci mogły komfortowo z nich korzystać, bez obaw, że nie będą miały miejsca na ulubionej huśtawce. Sprowadzając plac zabaw od producenta mieliśmy także gwarancję, że da nam on jakiś rabat, oraz że będzie wykonany z najlepszych możliwych materiałów. Nie zamierzaliśmy bowiem oszczędzać, skoro ta inwestycja miała być długoletnia i w zamierzeniu miała cieszyć dzieci, których na osiedlu nie brakowało. 

Do dzisiaj z uśmiechem na ustach wspominam tamtejsze zebranie. Zapadła wtedy bardzo ważna decyzja. Dzisiaj sam jestem wdzięczny rodzicom, że wysunęli takową propozycję, ponieważ sam często wybieram się z własną wnuczką na jedne z placów zabaw, które stoją na osiedlu dzięki mojej decyzji. Warto bowiem inwestować w dzieci już od ich najmłodszych lat. Jest to bowiem przyszłość naszego narodu.