Podejmuję pracę u producenta pościeli

U nas w domu to nigdy nie było dużo pieniędzy a rodzice i tak sobie radzili. Potrafili utrzymać trzyosobową rodzinę i nigdy niczego nam nie brakowało. Zaraz jak skończyłem szkołę zawodową to zdecydowałem, że pójdę do pracy, żeby pomóc rodzicom.

Praca u producenta pościeli okazała się idealna

producent pościeli dziecięcejCzułem się zobowiązany, ze rodzice przez te lata łożyli na mnie pieniądze i chciałem im się odwdzięczyć. Zależało mi na szybkim znalezieniu dobrej pracy i dokładaniu pieniędzy do czynszu. Mój kolega ze starszej klasy pracował w firmie produkcyjnej u jednego faceta. Nie wymaga on doświadczenia i nawet przeszkoli jak trzeba. Poprosiłem znajomego, ażeby popytał czy znajdzie się dla mnie jakaś praca. Bardzo chciałem pracować i wiedziałem, że szybko się wszystkiego nauczę. Poprosiłem go, żeby pytał cały czas a ja cierpliwie czekałem. Wysyłałem w międzyczasie zgłoszenia ale nikt nie odpowiadał. To chyba był znak bo zadzwonił do mnie w końcu Kamil i powiedział, że załatwił mi rozmowę kwalifikacyjną. Byłem tak szczęśliwy, że od razu pobiegłem rodzicom o wszystkim powiedzieć. Trzymali za mnie mocni kciuki a tata zapewniał, że dostanę tę pracę. Na rozmowę założyłem swoje najlepsze ubranie, ponieważ zdawałem sobie sprawę, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Rozmowa była bardzo przyjemna i już wiedziałem, że dostanę tę pracę. Po dwóch dniach zostałem zaproszony na badania wstępne. W pracy dostałem pracownika, który pełnił funkcję mojego opiekuna i sporo mnie nauczył. Po miesiącu pracowałem samodzielnie.

Pracuję u tego producenta pościeli już drugi rok. Jest to idealna praca dla mnie i się w niej sprawdzam. Najważniejsze, ze pracodawca jest ze mnie bardzo zadowolony i mnie często chwali. Kamilowi jestem na prawdę wdzięczny za okazaną pomoc.

Informacje pochodzą z http://www.sklep-emka.pl