Pomagam szwagrowi zamontować u klienta grzejniki pokojowe

 

Ze szwagrem to mam bardzo dobre relacje. Świetnie się dogadujemy i często jak szwagier ma jakąś robotę to mnie zabiera ze sobą. Zawsze mi się przydaje taka robota dorywcza bo pieniądze są potrzebne. Dużo potrafię zrobić to zawsze się przydam.

Nowe grzejniki pokojowe zamontowaliśmy bardzo sprawnie

grzejniki pokojoweSzwagier zanim mnie zabierze na jakąś robotę to dzwoni z wyprzedzeniem i mówi co jest do zrobienia. Ty razem sam do mnie przyjechał, bo robota była poważna. Do wymiany były grzejniki pokojowe u klienta i postawienie ściany w salonie. Miałem grzejnikami sam się osobiście zająć i szwagier chciał się upewnić czy dam radę. Zakładałem już panele na podczerwień i grzejniki kanałowe to takie zadanie dla mnie jest szalenie proste. Umówiliśmy się do roboty następnego dnia i szwagier miał po mnie przyjechać. Zabrałem swoje ciuchy robocze i czekałem na szwagra przed blokiem. Jak zawsze przyjechał na czas i pojechaliśmy do klienta. Na miejscu okazało się, że stare grzejniki pokojowe zostały już zdemontowane i wiedzieliśmy, że będzie przy tym mniej pracy. Ja od razu zabrałem się za grzejniki a szwagier za ścianę. Czekało nas sporo pracy i działaliśmy bardzo intensywnie. Zrobiliśmy sobie tylko jedną przerwę, by się posilić i pracowaliśmy dalej. Udało nam się zamontować grzejniki pokojowe sprawnie i jak już skończyłem swoje obowiązki to pomogłem szwagrowi ze ścianą. Wszystko już zaczynało nabierać kształtów i wyglądało na prawdę świetnie. Całe prace poszły nam bardzo sprawnie i szwagier był zadowolony z mojej pracy.

Zarobiłem na tej pracy sporo pieniędzy. Szwagier zawsze mi sporo płaci, ale tym razem dostałem o wiele więcej. Cieszę się, że o mnie zawsze pamięta i daje możliwość zarobienia pieniędzy. Dzięki temu jest mi o wiele łatwiej w życiu.

Więcej na temat zamontowanych grzejników na: https://www.jaga.com.pl/