Portret na prezent – karykatura

 

Wręczanie upominków może sprawić sporo frajdy, szczególnie jeżeli włożymy wysiłek w wybranie spersonalizowanego upominku. Warto więc już wcześniej zacząć się zastanawiać nad tym, ci najlepiej sprawdzi się na daną okazję. Możliwości mamy naprawdę bardzo wiele, dzięki czemu możemy sprawić przyjemność obdarowanej osobie.

Ciekawy portret w formie karykatury

karykatury - portretyWybierając upominek powinniśmy wziąć pod uwagę okazję oraz upodobania danej osoby. Ciekawa pamiątka z pewnością zachwyci niejednego obdarowanego. Jeżeli postawimy na jakieś oryginalne rozwiązanie, możemy sprawić, że na twarzy tej osoby pojawi się szczery uśmiech, jak tylko odpakuje nasz prezent. Bardzo ciekawym pomysłem są karykatury – portrety sprawdzą się na różne okazje. Takie małe dzieła sztuki mogą być naprawdę oryginalne. Ich cechą charakterystyczną jest to, że takie rysunki mają za zadanie podkreślić cechy przedstawionych na nich osób. Często są one wykonywane na podstawie zdjęć, by dobrze oddawać podobieństwo. Warto znaleźć artystę, który wykona taki rysunek zgodnie z naszymi wytycznymi – możemy wybrać tło czy sytuację, w jakiej przedstawione zostaną dane osoby. Taki prezent świetnie sprawdzi się na urodziny czy rocznicę. Jest również wybierany jako pamiątka dla nauczyciela, wręczana przez uczniów na koniec szkoły. Osoby mające poczucie humoru będą zachwycone takim upominkiem.

Ręcznie wykonany rysunek jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Możemy sobie zamówić karykaturę w jakiejś ciekawej technice, która doda całości niepowtarzalnego uroku. Warto taki rysunek oprawić, by całość była nie tylko bardziej estetyczna, ale również wytrzymała. Na twarzy obdarowanej osoby zagości uśmiech, jak tylko zobaczy taki rysunek. Tego rodzaju prezent sprawdzi się w różnych sytuacjach.