Poszukiwania dobrego ośrodka rehabilitacyjnego

Całe życie miałam problemy z kręgosłupem, ale ostatnio przybrały one na sile. W końcu nie miałam już wyjścia i musiałam zgodzić się na operację kręgosłupa. Na szczęście bardzo szybko dochodziłam do niej do siebie i już po kilkunastu dniach od operacji, lekarz powiedział, że mogę zostać wypisana do domu. Nie oznaczało to jednak koniec moich problemów zdrowotnych. Teraz czekała mnie rehabilitacja.

Zapisałam się na rehabilitację w Markach

marki rehabilitacjaWiedziałam, że bardzo ważne jest, aby rehabilitacja rozpoczęła się jak najwcześniej. Jednocześnie nie miałam możliwości, dojeżdżać do innych miejscowość, dlatego istotne było dla mnie to, aby ośrodek rehabilitacji znajdował się w miejscowości Marki Rehabilitacja na którą zapisałam się w tym mieście okazała się naprawdę skuteczna i profesjonalna. Od razu po wyjściu ze szpitala udałam się do renomowanego ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie można było skorzystać z rehabilitacji zarówno w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, jak i prywatnie. Zdecydowałam się na tę drugą opcję, dlatego już kilka dni później mogłam zacząć ćwiczyć pod okiem czujnego i doświadczonego rehabilitanta. Była to rehabilitacja indywidualna, dlatego poziom ćwiczeń i ich intensywność były idealnie dopasowane do moich potrzeb i możliwości organizmu po operacji. Szybko przekonałam się, że wybór tego ośrodka, to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Rehabilitacja z której skorzystałam była bardzo skuteczna. Ośrodek znajdował się praktycznie w samym centrum Marek, dlatego nie miałam nawet najmniejszych problemów z dojazdem na miejsce. Można się było tutaj umówić na konkretną godzinę, dlatego nie musiałam codziennie czekać na swoją kolej. Przyjeżdżałam na umówioną godzinę i natychmiast byłam przyjmowana przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych rehabilitantów.