Poszukiwania prawnika specjalizującego się w rozwodach

 

Zbyt pochopnie wyszłam za mąż. Teraz to wiem. Kiedyś mi się wydawało, że to będzie miłość na całe życie. Teraz wiedziałam, że tak nie jest. Właśnie odebrałam od jeszcze obecnego męża pozew rozwodowy. W pierwszej chwili nie wiedziałam, co powinnam z tym zrobić. Koleżanka podpowiedziała mi, że z pewnością przyda mi się pomoc prawnika. Faktycznie, miała rację.

Gdzie w Szczecinie znajdę dobrego prawnika?

prawnik - rozwód w szczecinieUznałam, że potrzebny mi jest naprawdę dobry i doświadczony prawnik – rozwód w Szczecinie to coś, w czym powinien się on specjalizować. Na szczęście znalezienie takiej osoby nie okazało się jakoś bardzo trudne. Kilka osób poleciło mi bowiem bardzo znaną i obecną na rynku od lat kancelarię prawa cywilnego. Przyjmowali tam doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy, którzy świadczyli pomoc prawną, a także w razie potrzeby mogli zostać pełnomocnikiem strony podczas całego czasu trwania sprawy w sądzie. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że posiadali oni bardzo szybkie terminy i nie było problemu z tym, żeby od ręki zajęli się moją sprawą. Umówiłam się przez telefon na spotkanie w kancelarii, która znajdowała się praktycznie w samym centrum Szczecina. Wzięłam ze sobą dokumenty przysłane przez męża i udałam się, aby porozmawiać z moim adwokatem. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Prawnik okazał się niezwykle kompetentny i przede wszystkim zaangażowany w sprawy klientów.

Najważniejsze było dla mnie to, że pomógł mi sporządzić odpowiednie pisma procesowe i w moim imieniu zajął się przyjmowaniem i odpowiadaniem na korespondencję z sądu. To znacząco przyspieszyło proces całego rozwodu, a dodatkowo ja nie musiałam się zajmować formalnościami, co z pewnością spędziłoby mi sen z powiek, ponieważ zupełnie się na tym nie znałam.