Propozycja lekcji tańca dla dorosłych

 

Prowadzę swoją własną szkołę tańca. Zatrudniam kilku profesjonalnych tancerzy, którzy uczą chętnych. Mam specjalne salki taneczne. Ktoś, kto chce się nauczyć podstaw tańca, bądź też chcę udoskonalić swój warsztat, może się do nas zapisać. Wszystkich chętnych przyjmiemy do siebie. 

Oferta lekcji tańca dla dorosłych

lekcja tańca dla dorosłych bydgoszczWłaśnie zrobiłam nabór dla osób początkujących. Na naszych zajęciach będą mogli poznać różne style tańca, ale także techniki. Zapisów można dokonać osobiście, lub przez naszą stronę internetową. Chętni muszą wypełnić specjalny formularz, w którym muszą podać dane osobowe, a także choroby. Niektóre z nich mogą wykluczyć daną osobę z nauki tańca. Naszą stronę internetową można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę: lekcja tańca dla dorosłych bydgoszcz. Liczę na to, że zgłosi się duża ilość osób. W ten sposób będę mogła utworzyć dwie grupy taneczne, tym samym będę miała pracę dla dwóch choreografów. Po tygodniu miałam już dwanaście osób, co pozwoliło mi utworzyć dwie grupy. Chcę, aby moi tancerze uczyli podopiecznych tańca klasycznego, a także szybkich tańcow, takich jak latynoamerykańskie, czy też sambę. Pierwsze zajęcia były dosyć luźne. Uczniowie poznawali pierwsze kroki, mogli podpatrzyć u moich tancerzy, jak na przykład ustawiać stopy, czy ciało. Na razie wszyscy są zadowoleni z tych zajęć. Cieszy mnie to bardzo. Na stronie pojawiły się już pierwsze zdjęcia z lekcji, które są swego rodzaju promocją szkoły.

Postanowiłam zrobić drugi nabór, ze względu na to, że zgłaszają się do mnie kolejni chętni do nauki tańca. Te grupy, które uda mi się utworzyć, przydzielę do kolejnych tancerzy. Planuję również stworzyć nabór dla tych osób, które odbywają już u mnie lekcje podstaw tańca. Dla nich zorganizuję lekcje dla zaawansowanych.