Przeprowadzki z Anglii – pomysł na firmę?

 

Miałem ostatnio ciężki czas w pracy. Moja firma zbankrutowała i zostałem na lodzie. Na szczęście dostałem pokaźną odprawę. Tylko, co będzie kiedy mi się skończy? O pracę w moim mieście tez ciężko, więc chyba będę musiał założyć własną firmę. W końcu trzeba zainwestować otrzymaną gotówkę.

Przeprowadzki z Anglii – jakie usługi?

przeprowadzki z angliiMiałem kiedyś pomysł na biznes. Chciałem organizować transport i przeprowadzki miedzy krajami Unii Europejskiej a Polską. Zastanawiam się właśnie, czy nie wrócić do tego pomysłu. Aby móc rozwinąć taką firmę będę musiał po pierwsze zainwestować w auto, po drugie kupić samochód dostawczy i lawetę, a po trzecie będę musiał się rozreklamować co nie będzie łatwe. Wszystkie przeprowadzki z anglii nie są proste, a ludzie którzy chcą powrócić do Polski często korzystają z różnych firm. Głównie teraz, kiedy Wielka Brytania odcięła się od Unii Europejskiej. Być może to dobry czas na rozwój firmy. Muszę się zastanowić jeszcze nad tym, co będzie wchodziło w zakres moich usług. Oczywiście będą to takie podstawowe rzeczy, jak na przykład przewóz meble, sprzętu, elementów dekoracyjnych, ubrań, naczyń i innych. Nie chciałbym tylko skupić się na samym przewozie wyposażenia mieszkań. Bardziej opłacalne będzie, jak zwiększę usługi o transport wyposażenia sklepów, sprzętu, rowerów, motocykli. Chciałbym być elastyczny i profesjonalny. Oczywiście na wszystko się nie zgodzę, jak na przykład na transport przedmiotów nielegalnych, bo inaczej będę mógł zapłacić solidną karę i wypaść z rynku.

W najbliższych dniach jeszcze zastanowię się nad moją działalnością, bo przecież nie mogę siedzieć bezczynnie i nic nie robić. Sądzę, że pomysł z przeprowadzkami z Anglii będzie trafny, a moja firma rozwinie się zaskakująco szybkim tempie.