Subiekt GT – funkcje do zarządzania sklepem

Dobór dobrego oprogramowania dla sklepu jest jednym z podstawowych zadań podczas otwierania placówki handlowej. Wdrożenie nowego programu wiążę się bowiem z kosztami, przestojami w pracy, które w sklepach spożywczych czy supermarketach mogą okazać się zgubne.

Subiekt GT dla małych i średnich przedsiębiorstw

subiekt gtKonkurencja w tej branży jest bardzo duża. Warto zadbać o to, aby wybrany program sprzedażowy POS pozwał na szybką, wygodną ewidencję sprzedaży, był prosty i intuicyjny, posiadał przyjazny dla użytkownika interfejs. Oprogramowanie powinno jednak ułatwiać także zarządzanie punktem czy całą siecią sklepów. Tworzenie zamówień, szybkie przyjmowanie dokumentów, kontrola stanów magazynowych i historii sprzedaży często jest gwarantem sukcesu. Do zarządzania kilkoma sklepami lub całą ich siecią doskonale sprawdzi się PC Market. Jest to program zaprojektowany pod kątem wymogów supermarketów i sklepów spożywczych. Dlatego nie sprawdzi się raczej jako nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii. Jego funkcje nie do końca odpowiadają także dużym hurtowniom. Do składów budowlanych oraz innych firm handlowych z sektora MŚP lepiej wybrać Subiekt GT. Jest to program łączący funkcję sprzedażową z wystawianiem i rozliczaniem rachunków. PC Market pozwala śledzić szczegółową historię towarów od momentu ich pojawienia się na dokumentach przyjęcia aż po dokumenty wydania (paragony wydane klientom). To pozwala określić, które marki i konkretne pozycje asortymentowe najlepiej się sprzedają, a z których lepiej zrezygnować, bo zalegają na magazynie. Pozwala sporządzać zamówienia bez wychodzenia z biura i przeglądania sklepowych półek oraz towarów na magazynie. Wystarczy wpisać, na ile dni robimy zamówienie, a program przeanalizuje historię sprzedaży i dobierze potrzebne towary wraz z ilościami – musimy tylko przejrzeć taki dokument i go zatwierdzić. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy zamówienia robione są w centrali.

PC Market posiada także wbudowany program lojalnościowy dla klientów. Takie rozwiązanie coraz częściej wykorzystuje każdy nowoczesny program do gastronomii czy sklepu spożywczego. Wśród funkcji znalazła się także możliwość projektowania własnych etykietek.