Szkło laminowane idealne w kuchni i łazience

Moda na urządzanie kuchni i łazienek zmienia się dość często, jednak są elementy wystroju, które będą się powtarzać zawsze z uwagi na ich genialną prostotę i łatwość utrzymania w czystości. Takim rozwiązaniem są panele szklane.

Duży wybór szkła laminowanego

szkło laminowane warszawaPanele szklane stanowią alternatywę dla płytek ceramicznych w miejscach, które mają być wyeksponowane na zanieczyszczenia, ale także dla tych miejsc, które mają być widoczne i stanowić ozdobę pomieszczenia. W przypadku kuchni, przeważnie jest to pas nad blatem kuchennym, gdzie podczas czynności związanych z przyrządzaniem posiłków bardzo często powierzchnie te ulegają zanieczyszczeniu. Wprowadzając do wyszukiwarki hasło szkło laminowane Warszawa, napotkamy na szereg stron, producentów i punktów handlowych, które posiadają gotowe wyroby i wzory. Wśród nich są i takie, które wykonują najtrudniejsze nawet zadania pod zamówienie. Płyty szklane z powierzchnią laminowaną mogą być spersonalizowane na życzenie klienta, zarówno pod względem kształtu i wymiarów, jak i wzoru. Używane są do tego projekty ze zdjęć przekazanych przez klienta, zaprojektowaniem zajmują się wówczas profesjonaliści doradzając kolorystykę, rozmieszczenie wzoru, czy też skadrowanie go na potrzeby danego pomieszczenia. Dodatkową zaletą umieszczania paneli szklanych z powierzchnią laminowaną jest brak fugowania. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, powierzchnię płyty jest bardzo łatwo utrzymać w całkowitej, sterylnej wręcz czystości, co jest bardzo ważne w kuchni, ale też w łazienkach.

Płyty szklane są hitem ostatnich lat, zainteresowanie nimi nie słabnie. Producenci ścigają się w oferowaniu coraz to nowych wzorów. Popularność płyt powoduje również większą dostępność cenową, gdyż konkurencja na rynku jest spora.