Współpraca z projektantem wnętrz z Gańska

 

Pracą nad wyglądem mojego mieszkania miał pracować ktoś profesjonalny. Chciałam, żeby architekt, który będzie dbał o wystrój każdego pomieszczenia był perfekcjonistą – dbał dosłownie o każdy szczegół. Przede wszystkim od jego cech charakteru i jego umiejętności miał zależeć charakter mojego miejsca na Ziemi.

Najlepszy architekt wnętrz to projektant z Gdańska

projektant wnętrz pracujący w GdańskuSzukając odpowiedniego architekta szukałam osoby, która najmocniej odpowiadałaby moim cechom charakteru, bo wierzyłam, że może to dać oczekiwany efekt. Szukałam w każdym razie osoby łączącej w sobie zarówno odpowiedzialność, jak i nutkę szaleństwa. Chciałam również, żeby cechowała ją kreatywność i pomysłowość. Poszukiwania takiej osoby były bardzo trudne. Nie potrafiłam zaufać przypadkowej osobie znalezionej w internecie, a bardzo mało moich znajomych korzystało z takich usług. Postanowiłam więc oprzeć się na opiniach wystawianych na forach dotyczących architektury wnętrz. Okazało się, że bardzo zachwalany jest tam projektant wnętrz pracujący w Gdańsku. Ludzie z forum twierdzili, że ma od bardzo atrakcyjną cenowo ofertę w którą wchodzi w pełni profesjonalne wykonanie projektu. Negatywne opinie dotyczyły tylko tego, że niektóre jego projekty znacznie odchodziły od typowych projektów większości architektów – bywał nieco szalony, ale absolutnie mi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie – uważałam to za dużą zaletę i po krótkie analizie plusów i minusów podjęłam decyzję skontaktowania się z nim i podjęcia współpracy. Architekt przeanalizował szczegółowo wygląd mojego mieszkania, a następnie prowadził ze mną długą dyskusję na temat proponowanych przez niego rozwiązań. W niektórych momentach się spieraliśmy, ale ostatecznie za każdym razem dochodziliśmy do bardzo zadowalającego konsensusu.
Zatrudnienie tego projektanta było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Mieszkanie wygląda dokładnie tak jak to sobie wyobraziłam – jest jednocześnie bardzo ładne i funkcjonalne. Ponadto w pełni oddaje moje cechy charakteru, dlatego bardzo dobrze się w nim czuje.