Załatwiam najlepszego fotografa dla mamy

Moja mama wychodzi ponownie za mąż. Bardzo się cieszę z tego powodu. Zależało mi żeby mama ułożyła sobie jeszcze życie. Nigdy nie chciałam żeby była sama. Mama jest jeszcze młoda i może sobie ułożyć swoje życie. Ja mam już swoją rodzinę i nie zawsze mam czas żeby spędzać z nią tyle czasu ile bym chciała.

Poszukuję fotografa na ślub

fotograf ślubnyMama chodziła na studia trzeciego wieku i tam poznała pana Wojtka. Pan Wojtek jest w wieku mojej mamy. Bardzo się polubili. Spotykali się na zajęciach i poza zajęciami. Mają wspólne zainteresowania. Bardzo polubiłam pana Wojtka i nie mogłam uwierzyć jak mama zadzwoniła po wspólnym weekendzie, że Wojtek jej się oświadczył. Na początku byłam zdziwiona i nie mogłam jakoś tego przetrawić ale z czasem bardzo się ucieszyłam. Każdemu należy się szczęście. Mój tata ułożył sobie już dawno nowe życie a mama do tej pory nie miała tyle szczęścia. Postanowiłam pomóc mamie w organizowaniu rodzinnej uroczystości. Zamówiła fotografa, który robił zdjęcia na moim ślubie. Idealny fotograf ślubny z Wrocławia jest dosyć drogi. Sebastiana znam od jakiegoś czasu. Korzystam z jego usług w mojej firmie i mamy bardzo dobre relacje. Idealny fotograf z Wrocławia musi wiedzieć jak powinno się wykonywać swoje obowiązki. Sebastian doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jest profesjonalistą w swojej pracy i mogę go śmiało polecać znajomym i rodzinie. Sebastian ma świetne pomysły i naprawdę robi piękne zdjęcia, moje są tego dowodem.

Jestem pewna, że Sebastian zrobi mamie i Wojtkowi piękne zdjęcia. Pamiętam jak się mamie moje zdjęcia podobały kiedy dostaliśmy w pięknym ślubnym albumie. Powiedziałam Sebastianowi, że chciałabym żeby taką samą pamiątkę przygotował mojej mamie. Mama zupełnie się tego nie spodziewa. Będzie miała niespodziankę.