Zamówienie toreb z firmowym nadrukiem

 

W tym roku upominki świąteczne postanowiłem wysłać do wszystkich swoich kontrahentów. Wpadłem sam na świetny pomysł, żeby wysłać prezenty w firmowych torbach papierowych, bo w zeszłym roku prezenty zapakowane były w zwykły papier prezentowy, co nie było profesjonalne.

Torba z nadrukiem dla każdego klienta firmy

torby papierowe z nadrukiem warszawaZdecydowałem się na torby papierowe z uwagi na dbałość o środowisko. Nigdy nie stosowałem innych rozwiązań, bo taką wyznawałem zasadę. Musiałem tylko zamówić firmowe torby papierowe z ładnym nadrukiem Warszawa była miastem mocno rozwiniętym, dlatego miałem świadomość, że zamówienie takich toreb nie będzie stanowiło żadnego problemu. Sekretarce zaleciłem znaleźć firmę, która oferowała torby z nadrukami w niskiej cenie, ale zaznaczyłem, że torby muszą być mocne. Zamierzałem do nich zapakować butelkę alkoholu, słodycze i kawę. Trochę to wszystko ważyło i torby musiały być wytrzymałe. Na nadruku miała znaleźć się nazwa mojej firmy wraz z danymi kontaktowymi, oraz elementy związane ze świętami i sam wszystko zaprojektowałem. W międzyczasie sekretarka wszystko załatwiła. Zdecydowałem się na duże torby papierowe, ponieważ musiałem mieć pewność, że wszystko się zmieści. Dostarczać prezenty miał mój pracownik, dlatego wiedziałem, że wszystko dotrze do kontrahentów w nienaruszonym stanie. Sekretarka znalazła firmę i od razu dokonałem zamówienia. Zleciłem wykonanie większej ilości toreb papierowych, ponieważ planowałem dać w nich prezenty jeszcze swoim pracownikom.

Torby papierowe, które zleciłem wykonać prezentowały się wyjątkowo elegancko. Wszystko zostało wykonane w pełni profesjonalnie i byłem zadowolony z jakości usług tej firmy. Sekretarka dokonała dobrego wyboru. Każdy klient dostał torbę z upominkami i był bardzo zadowolony.