Aplikacja naszywek na odzieży

Każdy kto ma dzieci, z pewnością wie, jak szybko potrafią niszczyć ubrania. Czasem aż szkoda je wyrzucać, gdyż poza maleńkim uszkodzeniem wyglądają jak nowe. Właśnie w takiej sytuacji idealnie się sprawdzają naszywki na odzież.

Ile kosztuje naszywka na ubranie?

praktyczne naszywki samoprzylepneJeszcze kila dekad temu, nasze mamy i babcie nie miały takich możliwości krawieckich jak dziś, a wszelkie uszkodzenia odzieży musiały ręcznie reperować. Kiedy dziecko zrobiło dziurę w nowych spodniach, to przeważnie oznaczało to przyszycie w to miejsce specjalnej łatki, które idealnie maskowała dziurę. W obecnych czasach można podobnie postępować, ale nie trzeba już używać do tego celu maszyny do szycia. Dziś w sprzedaży znajdziemy praktyczne naszywki samoprzylepne, których aplikacja zajmuje kilka chwil. Jak już wiadomo są one przyklejane do tkaniny, a nie przyszywane, ponieważ z jednej strony mają specjalny klej, który świetnie się łączy z dowolnym rodzajem materiału. Naszywki, przede wszystkim, służą do maskowania dziur czy plam na odzieży, ale także mogą stanowić element dekoracyjny. To doskonały sposób na nadanie zwykłej bluzie czy spodniom, oryginalnego charakteru. Naszywki są dostępne w różnych kolorach i kształtach, a do tego w wersji dla dzieci, mogą mieć wygląd bohaterów ich ulubionych bajek. Jeżeli chodzi o cenę naszywek, to są to bardzo niewielkie kwoty, rzędu kilku  – kilkunastu złotych. Zależą przeważnie od wielkości naszywki. Jeżeli chcemy je kupić, to na pewno je znajdziemy w pasmanterii albo w sklepach internetowych.

Choć mogłoby się wydawać, że naszywki znajdują się tylko na odzieży dziecięcej, to wcale tak nie jest, ponieważ coraz częściej stanowią element dekoracyjny ubrań dla dorosłych. Przeważnie jest to dekoracja na wysokości piersi lub na łokciu.