Czy po porodzie można wykonać mikrodermobrazję?

Moja koleżanka ma za tydzień swoje urodziny. W sumie jest to na tyle moje bliska koleżanka, że zawsze z okazji urodzin robimy sobie prezenty i odwiedzamy się. Robimy to już naprawdę od długich lat i uważam, że to bardzo dobrze, że nawet w momencie gdy byłyśmy bardzo zajęte zawodowo i prywatnie to pamiętałyśmy o sobie.

Mikrodermobrazja – czy są jakieś przeciwwskazania?

mikrodermabrazja Koleżanka jakiś czas temu urodziła dziecko i chciałam dać jej taki prezent, który naprawdę sprawi jej przyjemność i może sprawi, że znowu poczuje się jak kobieta. A wiadomo, że kobieta po ciąży może czuć się i wyglądać nie do końca dobrze. Stwierdziłam, że dam jej zaproszenie na jakiś zabiegi do salonu kosmetycznego. Koleżanka kiedyś chodziła do kosmetyczki, jednak teraz chyba trochę zapomniała o sobie. W Szczecinie jest salon kosmetyczny, w którym są zabiegi dla młodych mam. Jest tam takie urządzenie focus, które sprawia, że całe ciało staje się bardziej ujędrnione i taki zabieg na pewno dla koleżanki wykupię. Myślę, że też mezoterapia mogłaby jej poprawić nastrój. Pani kosmetyczka powiedziała mi, że skuteczna mikrodermabrazja diamentowa w Szczecinie jest takim zabiegiem, który zawsze może być praktycznie wykonany. Ten gabinet kosmetyczny znajduje się, niedaleko mojego domu dlatego też po zabiegach zaproszę koleżankę na obiad do mnie. Będzie miała taki dzień praktycznie dla siebie. Mam nadzieję, że coś takiego jest jej teraz potrzebne i ucieszy się z tego prezentu. Gdy dałam koleżance prezent, była naprawdę zadowolona.

Powiedziała, że jest to prezent, o jakim marzy i to już od dawna. Także bardzo cieszy ją to, że ktoś w końcu nauczył się czytać w jej myślach. A gdy powiedziałam jej, że ma przyjść jeszcze do mnie na obiad, to aż mnie ucałowała. Powiedziała, że będzie to rzeczywiście dzień specjalny tylko dla niej. A z dzieckiem zostanie jej mąż w domu.