Dobra wyciskarka do soków firmy Hurom

Dieta bogata w surowe warzywa i owoce wpływa korzystnie na nasz metabolizm, bo zawiera dużo naturalnego błonnika. Ponadto świeżo wyciskane soki spożywane na czczo, mają działanie detoksacyjne i skutecznie oczyszczają nasze jelita z toksyn. Ważne aby sok był bez konserwantów

Jak pracują wyciskarki Hurom? 

hurom alphaDo robienia koktajlu owocowego wystarczy nam dobrej jakości blender, który zmiksuje wszystkie składniki na gładką masę, która ewentualnie rozcieńczymy wodą, jogurtem, albo mlekiem kokosowym. Najczęściej wyciskamy sok z cytrusów i do tego celu wystarczy nam ręczna wyciskarka ze stożkiem. Jeżeli chcemy uzyskać sok że wszystkich możliwych owoców i warzyw to konieczna będzie wyciskarka Hurom Alpha z mocnym silnikiem. Jest to urządzenie działające na podstawie wolnych obrotów, podczas których owoce są zgniatane i wyciskane z prędkością czterdziestu trzech obrotów na minutę. Specjalnie skonstruowany wał ślimakowy dokładnie mieli produkty, z których powstaje gęsta pulpa przeciskana do sita ze stali nierdzewnej. Następuje tam proces oddzielenia soku od masy, która potem zostaje przeciśnięta do pojemnika na odpady. Urządzenie posiada dwa tryby pracy, które można dopasować do efektu jaki chcemy uzyskać. Możemy stworzyć klarowny, czysty sok, albo gęste smoothie o dowolnej konsystencji. Wyciskarka Alpha posiada stalowe ostrza i duże pojemniki na odpadki oraz sok o pojemności półtora litra. Jest dostępna aż w czterech wersjach kolorystycznych: czarna, biała, srebrna i czerwona. 

Wyciskarka w dzisiejszych czasach stała się obowiązkowym sprzętem domowym jaki stoi w naszych kuchniach. Zrobienie soku w Hurom zajmuje nam nie więcej niż pięć minut czasu, a korzyści dla naszego zdrowia są nieocenione. Dobra wyciskarka będzie nam służyć przez wiele lat.