Dom seniora zatrudnia dobrą kadrę

 

Moja mama załatwiła mi praktyki w swojej pracy. Mama opiekuje się osobami starszymi, chorymi a także zdrowymi, którzy swoją starość spędzają w prywatnym domu seniora. Postanowiłam uczyć się w takim samym kierunku jak moja mama. Wiem, że ta praca jest ciężka ale daje dużo satysfakcji i można całkiem sporo zarobić.

Będę miała praktyki w domu dla starszych osób

prywatny dom senioraPrywatny dom seniora jest otwarty każdego dnia a także w niedziele i święta. Pracownicy są doświadczeni i posiadają odpowiednie kwalifikacje. Wcale nie jest tak łatwo dostać się do pracy do tego ośrodka. Moja mama załatwiła mi praktyki w tym miejscu i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Na praktykach w prywatnym domu seniora sporo się nauczę. Moja mama zajmuje się szkoleniami i wprowadzaniem nowych pracowników we wszystkie obowiązki. Dobrze się dogaduje z mamą i postaram się jak najlepiej wykonywać wszystkie prace, które zostaną mi zlecone. Prywatny dom seniora znajduje się w pięknej okolicy. Wokoło jest pełno zieleni i ławeczek. Starsze osoby mogą w określonym czasie wraz z rodzina czy pracownikami domu wychodzić na spacery i korzystać ze pięknej pogody. Dojazd do domu seniora jest bardzo wygodny. Moja mama latem jeździ rowerem a w zimę autobusem. Będę z nią miała zmiany więc jestem z tego powodu dodatkowo zadowolona. Chciałam na praktykach się dużo nauczyć i wiem, że mama nie da mi żadnej taryfy ulgowej. Moje koleżanki trafiły na praktyki do innych miejsc i z tego co wiem to nie do końca były zadowolone.

Prywatny dom seniora podobał mi się. Ludzie pracujący a także mieszkający byli dla mnie uprzejmi i dobrze mnie traktowali. Jestem zadowolona, że miałam okazję odbywać swoje praktyki w tym miejscu. Na pewno chętnie będę tam wracać i jeśli będzie możliwość chętnie podjęłabym w tym miejscu pracę.