Domowe kąpiele w jacuzzi

Moja mama ma problemy z krążeniem krwi i z bólem mięśni oraz kręgosłupa. Ciągle narzeka. Żadne suplementy diety do tej pory nie pomogły, dlatego zaczęliśmy chwytać się innych rozwiązań. Pomyśleliśmy o relaksujących masażach. Zamiast udawać się do masażysty, uznaliśmy, że i woda może sprawiać, że ciało stanie się zrelaksowane.

Do takich masaży sprawdzi się jacuzzi domowe

luksusowe jacuzzi domoweIstnieją przecież wanny z hydromasażem, które wykorzystuje się do hydroterapii. Podobno to właśnie hydroterapia ma korzystny wpływ na organizm i może pozwolić mojej mamie pozbyć się niektórych dolegliwości. Dwa dni po rozmowie na ten temat, tata przyjechał do domu z gośćmi – byli to pracownicy firmy transportowej, którzy wnosili do naszego domu luksusowe jacuzzi domowe. Miał to być prezent dla mamy na jej nadchodzące urodziny – za tydzień. W domu zapanowała prawdziwa radość. Każdy chciał pierwszy spróbować kąpieli. Zgodnie z bratem ustąpiliśmy mamie. Stwierdziła, że masaż wodny jest bardzo przyjemnym doświadczeniem i z pewnością będzie regularnie brać kąpiele w naszym nowym jacuzzi. Ja również zdecydowałam się na hydroterapię i miałam podobne wrażenia – dlatego zakup okazał się trafiony. Mamy teraz nadzieję, że mimo codziennego użytkowania, jacuzzi nie będzie szybko potrzebowało napraw i konserwacji. Producent zapewnia,  że jest to urządzenie o długiej żywotności nie musimy się o nic martwić.

Rzeczywiście, pod względem parametrów technicznych nasze jacuzzi prezentuje się naprawdę dobrze. Z pewnością to zakup na długie lata. Gdy będę się wyprowadzać i zamieszkam we własnym domu, również zdecyduję się na montaż w łazience wanny z hydromasażem. Jeśli jednak pomieszczenie będzie małe i będę musiała postawić na klasyczny prysznic, wówczas na pewno w ogrodzie  znajdę miejsce na jacuzzi ogrodowe.