Druk na szkle hitem sezonu

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu , nikt nie wyobrażał sobie, że szkło będzie tak popularnym materiałem ,a wyroby i naczynia z niego wykonane ,znajdą się pod każdym dachem. Jeszcze na początku XX wieku ,elegancka kolacja odbywała się przy klasycznej porcelanie.

szkłoDzisiaj kolorowe , szklane talerze czy szklanki to norma .Druk na szkle stał się niezwykle popularny . Dekoruje się nim zarówno szklane panele jak i podstawowe akcesoria kuchenne . Deski do krojenia , eleganckie tace czy misy , to modne detale , bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonalnej kuchni . Nadruk na szkle , znajduje zastosowanie na frontach szafek , czy dużych suwanych drzwiach od szaf ubraniowych . Szklane panele stosowane jako blaty stołów , ław czy stolików ,również wykorzystują tą technikę . Kolorowa ,błyszcząca tafla szkła ,zamiast tradycyjnego stołu , to idealny mebel do nowoczesnego wnętrza. Hitem stają się też panele kuchenne . Duża, jednolita powierzchnia , brak fug , które szybko się brudzą przemawiają za instalacją tego typu .Dodatkowo łatwość montażu i funkcjonalność , powoduje ,że coraz częściej zastępują klasyczne płytki ceramiczne . Szkło hartowane ,zastosowane w panelach , powoduje ,że są bezpieczne w stosowaniu ,nawet w pobliżu kuchenki .Jest łatwe w pielęgnacji , tradycyjny środek do mycia powierzchni szklanych , wystarczy do uzyskania krystalicznie czystej powierzchni . Druk na szkle ma wysoką jakość .Nie odbarwia się , pozostaje wyrazisty ,nawet użytkowany w trudnych warunkach ,panujących w kuchni . Funkcjonalność pomieszczeń w których zamontowano panele kuchenne , potwierdzają zadowoleni klienci , których grono stale się powiększa. Nowoczesne wzornictwo oparte jest na szkle .Kiedyś uznawane za materiał mało trwały ,tłukący się, nie było brane pod uwagę .

Dzisiaj najmodniejsze projekty powstają przy jego udziale , a trwałość elementów wykończenia wnętrz, wykonanych ze szkła , jest niepodważalna .Szklane panele z nadrukiem święcą triumfy . Coraz więcej osób decyduje się na nowatorskie rozwiązania aranżacyjne, w których pierwsze skrzypce zaczyna grać szklista powierzchnia.