Firmy z drzwiami zewnętrznymi w Katowicach

 

Ostatnimi czasy wydawało mi się, że budowa mojego domu w Katowicach nigdy się nie zakończy. A to trzeba było czekać, aż beton wyschnie, to znowu padało i ekipa nie mogła robić. Ale tak naprawdę wszystko szło zgodnie z planem, to ja po prostu nie mogłam się doczekać, kiedy będzie gotowy i będę się mogła do niego wprowadzić.

Kto powinien montować drzwi?

drzwi zewnętrzne z montażem katowicePierwszym ważnym przełomem było przejście ze stanu surowego otwartego w zamknięty, czyli wstawianie drzwi i okien. Miałam tu już coś do powiedzenia i poczułam swoją „sprawczość”. To ja wybierałam okna i drzwi. Drzwi na razie zewnętrzne, bo w środku tylko by przeszkadzały. I koniecznie z montażem, bo wiedziałam jak kończy się, gdy drzwi montują budowlańcy. Gdy robią to ci pierwsi, budowlańcy muszą się do nich dostosować, a było to możliwe, bo budowa ciągle trwała. Gdyby było odwrotnie budowlańcy zamontowali by mi drzwi, a za jakiś czas okazało by się, że jest z nimi problem. Wolałam, by specjaliści od drzwi montowali drzwi, a budowlańcy budowali. Drugą sprawą było to, że potrzebowałam doradztwa w tej kwestii. Chciałam wybrać jakiś model antywłamaniowy i naprawdę dobry. Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, ale też najważniejsza jego część, bo przechodzi przez nią każdy. Dlatego od jakiegoś czasu szukałam już drzwi z montażem katowice i miałam wstępne rozwiązanie. Czekałam tylko, aż ekipa budowlana pozwoli nam wejść z zakupionym produktem. Montaż tych drzwi to był dla mnie bardzo symboliczny moment.

Potem poleciało już naprawdę bardzo szybko. Dom zaczął przypominać powoli to co sobie wymarzyłam, postawiłam ogrodzenie, a w środku były wykańczane wnętrza. Nim się zorientowałam mogłam się wprowadzać. Czekałam na ten moment długo, a gdy już do niego doszło, bym zaskoczona i podniecona. Mój własny dom!