Gdzie naprawię sprzęt medyczny?

 

Jestem lekarzem i posiadam w swoim prywatnym gabinecie specjalistyczny sprzęt medyczny. Jednym z nich jest niezwykle czuły i dokładny elektrokardiograf. Co jakiś czas muszę wykonywać kontrole techniczne tego sprzętu, a także zawsze bez wyjątku muszę reagować na najmniejsze uszkodzenia. Od tego zależy dokładność badania, a co za tym idzie, również mojej diagnozy postawionej pacjentowi.

Udało mi się naprawić sprzęt medyczny

naprawa sprzętu medycznegoKiedy zauważyłem, że mój elektrokardiogram dziwnie reaguje na wstrząsy, od razu zdecydowałem się go oddać do sprawdzenia i naprawy. Na szczęście bez trudu znalazłem w swojej okolicy profesjonalny serwis, w którego ofercie znajdowała się naprawa sprzętu medycznego. Gwarantowali oni szybką naprawę oraz niskie ceny. Już wkrótce przekonałem się, że faktycznie tak jest. Naprawą sprzętu medycznego w tym serwisie zajmują się profesjonalni specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w montażu, konserwacji oraz przeglądach technicznych tego typu urządzeń. Dzięki temu można liczyć na sprawną naprawę. Każdy naprawiony przez nich sprzęt jest także sprawdzany specjalną aparaturą pomiarową, co gwarantuje że jest odpowiednio skalibrowany. Właśnie na takim profesjonalnym i fachowym podejściu do naprawy mi zależało. Nie wahałem się więc oddać tam sprzętu. Oddałem sprzęt do naprawy i już po kilku dniach otrzymałem wiadomość, że elektrokardiograf jest gotowy do odbioru.

Na miejscu, gdy przyjechałem po odbiór dowiedziałem się, że zepsuł się jeden z czujników i musieli go wymienić na nowy. Dostałem gwarancję na tę naprawę. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ okazało się, że serwis współpracuje z wieloma producentami sprzętu medycznego, dzięki czemu szybko i w dobrej cenie wymieniają uszkodzone części na nowe, oryginalne pochodzące od producenta danego sprzętu.

Więcej na stronie http://www.regenemed.pl/