Gęsty olej CBD

 

Wśród produktów konopnych z kannabidiolem (CBD), na szczególne wyróżnienie zasługują oleje. Są to bowiem produkty pozyskiwane z najwyższej jakości konopi, uprawianych bez pestycydów, herbicydów, sztucznych nawozów oraz GMO.

Dobre oleje z marihuany CBD

olej konopny 20Konopie przemysłowe czy też siewne (sativa), to odmiany szczególne, albowiem charakteryzują się one bardzo niską, wręcz mikroskopijną zawartością tetrahydrokannabinolu (THC). Dzięki temu, oleje nie wykazują właściwości psychoaktywnych, co oznacza, że nie odurzają, jak również, nie uzależniają. Warto również wiedzieć iż oleje mają status wyrobów ekologicznych, albowiem pozyskuje się je tylko z tych upraw konopi, gdzie stosowanie chemicznych oprysków, syntetycznych nawozów czy GMO, nie wchodzi w grę. Olej konopny 20% to produkt, nie tylko naturalny i ekologiczny, ale też wegański. To istotna informacja, gdyż w społeczeństwie przybywa osób, które spożywają pokarm pochodzenia, wyłącznie, roślinnego. Jeżeli chodzi o ceny, to dwudziestoprocentowy olej konopny można dostać już za niewiele ponad sto złotych. Natomiast, jeśli zakupujemy się na jednorazowy zakup większej ilości opakowań, to ta cena może się zmniejszyć nawet o trzydzieści-czterdzieści złotych. Olejek konopny 20% to wyrób bardzo wydajny, albowiem przyjmuje się go w bardzo niewielkich, nieprzekraczających czterech kropli, dozach. Dzięki temu, jedno opakowanie, zawierające, na przykład, dziesięć mililitrów, wystarcza na, około, miesiąc regularnego przyjmowania.

Olejki CBD to najpopularniejsze wyroby konopne, jakie stosuje się w terapiach wielu zespołów chorobowych. Co ważne, są one powszechnie dostępne, a ich ceny, zwłaszcza w ostatnim czasie, mocno spadły. Przyczyną tego nie jest nic innego, jak gigantyczny wzrost konkurencji w branży konopnej.