Hurtowa sprzedaż siatki leśnej

Jednym z najczęściej użytkowanych elementów przez leśników jest siatka, która może służyć różnorakim celom. Dlatego kluczowe jest hurtowa zamawianie siatki, dzięki czemu możliwe stanie się pokrycie zapotrzebowania na nią podczas wykonywania grodzeń. Siatki zwijane sprzedawane na metry są używane nie tylko do ogrodzeń młodników, ale także ochrony przed wyskakującymi zwierzętami w okolicach ruchliwych dróg.

Mocne siatki leśne sprzedawane na metry

siatka leśna sprzedażDzięki kupowaniu siatki na zapas, możliwe jest planowanie grodzeń młodych lasów z wyprzedzeniem. Duża ilość siatki zapewnia możliwość ogrodzenia wielu metrów kwadratowych młodego lasu, co ma kolosalne znaczenie na przykład w przypadku ochrony młodych sadzonek przed zjedzeniem ich przez sarny lub jelenie. Jeżeli interesuje nas profesjonalna siatka leśna sprzedaż odbywa się również wysyłkowo. Możemy zamówić siatkę tego typu bez wychodzenia z domu, co w znacznej mierze upraszcza cały proces, i powoduje, iż właściciele firm leśnych mogą zamówić rolki siatki w razie jej nagłego braku. Do siatek dodawane są także skoble, niezbędne do ich montażu. Siatki zamawiane hurtowo mają bardzo dobrą jakość, i są przede wszystkim odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki ocynkowaniu, zabezpieczającym nie tylko przed rdzą, ale także innego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wiele siatek może być dopasowanych do obciążenia.

Wybierając siatki mamy także możliwość dobrania jej odpowiedniej grubości. Ma to znaczenie w przypadku zastosowania siatki jako ochrony przed wyskakującymi zwierzętami. Aby zapobiec wbieganiu zwierząt na drogi, stosuje się siatki grubsze, które mogą być odpowiednio wytrzymałe, aby móc zatrzymać wbiegającą z impetem sarnę, jelenia, dzika czy nawet łosia.