Idealne powłoki ceramiczne

Pielęgnacja auta jest jak dbanie o własne ciało – wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków, a w razie potrzeby wizyty w profesjonalnym salonie. Bez względu czy jest to stare czy nowe auto, to można je doprowadzić do stanu nowości.

Jak wykonać powłokę ochronną na samochodzie?

powłoki ochronne w gdańskuJuż wiele osób słyszało o car detailingu, ale niewiele skorzystało. Są to profesjonalne usługi z zakresu pielęgnacji, renowacji, zabezpieczania i odświeżania samochodu. Obejmują one karoserię, podwozie i koła, a także wnętrze pojazdu. Sposób ich przeprowadzania pozwala na osiągnięcie efektów, jakich nie uzyskamy żadną domową czy sklepową metodą. Choć ceny takich zabiegów nie są tanie, to właściciele samochodów klasy premium chętnie z nich korzystają. W ramach auto detailingu realizowane są powłoki ochronne w Gdańsku oraz w wielu innych, dużych miastach Polski. Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu lustrzanego odbicia karoserii i głębi koloru. Ponadto zabezpiecza ona lakier przed uszkodzeniami i mikrozarysowaniami. Czas wykonania takie usługi może wynosić od jednego do trzech dni roboczych, a trwałość powłoki wynosi od trzech do dziewięciu lat. Nanoszona na lakier powłoka ceramiczna, po zastygnięciu tworzy na nim oporną powłokę z wytrzymałego szkła, która zabezpiecza go i zapewnia perfekcyjny połysk i głębię koloru. Co ciekawe, jej trwałość aż dwukrotnie przekracza trwałość tradycyjnego lakieru, jakie są wykorzystywane przez producentów motoryzacyjnych.

Chcąc na długo zachować perfekcyjny wygląd samochodu, warto zainwestować w profesjonalne usługi car detailingowe, które znacząco podnoszą wartość rynkową pojazdu. Są one w stanie zmienić nie do poznania stary samochód w pojazd, który dopiero wyjechał z salonu.