Jak skutecznie schudnąć?

Zawsze byłam szczupłą osobą, jednakże z wiekiem mój metabolizm zwolnił, a ja zaczęłam przybierać na wadze. Awans w pracy z którego z początku się cieszyłam, przeniósł mnie za biurko. Siedzący tryb również nie był pożądany w takiej sytuacji.

Jak schudłam w Katowicach?

odchudzanie KatowiceNie miałam czasu ani ochoty eksperymentować z dietami czy sprawdzać doświadczenia koleżanek. Zauważyłam, że większość z nich to przeważnie głodówki, a moja praca wymagała pełnego skupienia. Nie mogłam sobie zatem pozwolić na osłabienie organizmu, zawroty głowy czy problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Nie miałam najmniejszego zamiaru rezygnować z ciężko wypracowanego stanowiska na rzecz zgubienia kilku kilogramów. Postawiłam zatem na mądre odchudzanie Katowice słyną z doskonałych klinik w których możemy albo skorzystać z medycyny estetycznej, albo skontaktować się z dietetykiem. Zdecydowałam się na drugą opcję ponieważ moim głównym celem było po prostu nauczenie się wdrożenia do swojego życia zdrowych nawyków żywieniowych. Dietetyczka okazała się bardzo wyrozumiałą i kompetentną osobą. Wykonałam niezbędne badania i przystawiłyśmy do pracy. Pani dietetyk przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, ponieważ chciała dowiedzieć się jak przebiega moja praca, ile mam czasu wolnego, a także… co najbardziej lubię jeść! Takie informacje pozwoliły stworzyć jej dietę obfitującą w składniki pozwalające zachować pełne skupienie w pracy i energię na cały dzień. Dieta była ułożona również w taki sposób, abym miała czas na przygotowanie swoich posiłków, oraz nie chodziła głodna w odstępach między nimi.

Zostałam poinformowana o tym, że zdrowe odchudzanie zajmuje trochę czasu, jednak to wcale mnie nie zniechęciło. Minął właśnie pierwszy miesiąc odkąd jestem na nowej diecie, a ja widzę pierwsze efekty z których jestem naprawdę dumna! Przede mną jeszcze nieco czasu, aż uzyskam zdrową sylwetkę, jednak jeśli kluczem do tego, jest moja wspaniała dieta ułożona z przepysznych dań, to chcę ją stosować do końca życia!