Jakim obrazem udekorować sypialnię?

Urządzając wnętrza swojego mieszkania czy domu, kierujemy się własnymi upodobaniami. Czasem nasz partner może mieć nieco inny gust od naszego, należy więc to uszanować i szukać kompromisów, a nie na siłę przekonywać drugą osobę do swoich pomysłów. Mieszkając z drugą osobą, urządzanie wnętrz jest jeszcze większym wyzwaniem niż działanie w pojedynkę.

Sypialnia – jaki obraz powiesić na ścianie?

obrazy na ścianę w sypialniOprócz mebli i sprzętów domowych ważnymi elementami dopełniającymi klimat danego wnętrza są kwiaty, dekoracyjne poduszki, świeczki czy obrazy. Z tymi ostatnimi jest chyba największy problem. Aby wiszący na ścianie obraz nie znudził nam się zbyt szybko i aby pasował do reszty wystroju musimy przemyśleć co chcielibyśmy widzieć codziennie na naszej ścianie, ale jednocześnie nie gryzło się z resztą wystroju danego wnętrza. Najtrudniejszym wyborem jest obraz do sypialni. Na co bowiem chcielibyśmy spoglądać otwierając codziennie rano oczy? Warto by było to coś co doda nam energii i motywacji na kolejny dzień, ale jednocześnie mogło nas wyciszyć na wieczór. Jest więc nie lada wyzwanie. Świetne obrazy na ścianę w sypialni możemy znaleźć w wielu sklepach internetowych, które oferują ogromny wybór. Warto więc usiąść na spokojnie z partnerem i wspólnie wybrać odpowiadający obojgu obraz. Sypialnia to ważne miejsce. Tam zaczynamy i kończymy swój dzień, warto więc dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego obrazu, który tam zawiśnie.

Wybierając obraz do sypialni pamiętajmy aby nie był on w zbyt energicznych, kontrastowych kolorach, które nie pozwolą nam się przed spaniem wyciszyć, ale też aby nie był on w zbyt szarej i mdłej tonacji kolorystycznej, by rano mógł nam dodawać energii. Jeśli nie możemy zdecydować się i nie mamy pomysłu co powiesić w sypialni, dobrze sprawdzają się wszelkie abstrakcyjne obrazy.