Kiedy można przedłużać paznokcie?

 

Jesień i zima nie sprzyjają naturalnemu dostarczaniu witamin i mikroelementów z pożywienia, takich jakie mamy na co dzień wiosną i latem, gdy mamy sezonowe warzywa i owoce. Odbija się to niestety na stanie naszej skóry, włosów i paznokci. 

Czy warto w okresie zimowym przedłużać paznokcie?

formy do przedłużania paznokciWażne jest dlatego uzupełnianie witamin za pomocą suplementów lub leków. Jednak często w tym czasie mamy i tak problem m.in. ze stanem naszych paznokci. Stają się one łamliwe, matowe, wolno rosną. Wiele z kobiet pomimo stosowania witamin i specjalnych odżywek ma duży problem z nimi. Dlatego warto kupić sobie gdy robimy same w domu manicure, formy do przedłużania paznokci. Głównie wtedy gdy są one łamliwe, a lubimy mieć dłuższe paznokcie. Formy do przedłużania paznokci można znaleźć zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnie w sklepach i wyspach, gdzie można dostać wszystkie potrzebne rzeczy do wykonania hybryd. Są one łatwe w użyciu i bardzo tanie. Można je wykorzystać do wszelkiego rodzaju żeli, a także hybryd przystosowanych do przedłużania paznokci. Ostatnio coraz więcej baz hybrydowych jest z dodatkiem witamin i protein co sprawia, że dodatkowo poprawiają one kondycje paznokci i ich stan podczas noszenia zdecydowanie się poprawia, pomimo przedłużenia paznokci. Formy do przedłużania paznokci zwykle sprzedawane są w dość sporej ilości dzięki czemu starczają na bardzo długi czas. Warto sprawdzić najpierw jaka marka form będzie nam najbardziej odpowiadała, prosząc o pojedyncze sztuki próbek w takim sklepie.

W czasie jesieni i zimy warto dodatkowo zabezpieczyć paznokcie hybrydą. Paznokcie są w tym czasie słabe i łamliwe, przez co osoby, które lubią nosić dłuższe paznokcie mogą mieć z nimi problem. Warto Wówczas zdecydować się na zakup form do przedłużania i stosować odpowiednie preparaty do przedłużania z witaminami.

Wszelkie akcesoria niezbędne do przedłużania paznokci znaleźć można na: https://www.lafemme.pl/