Kupno zegarka TomTom do biegania

W czasie gdy byłam w ciąży z moją córką naprawdę sporo przytyłam. Gdy urodziłam córkę naprawdę bardzo ciężko było mi schudnąć chociaż naprawdę bardzo się starałam. Mianowicie starałam się stosować różne diety. Jednak jeśli udawało mi się schudnąć kilka kilogramów to zazwyczaj zaraz przybierałam i to dużo więcej.

Zegarek TomTom do biegania

zegarek marki TomTomTakże doszłam do wniosku., że może zacznę ćwiczyć. Jednak ruch może być nawet lepszy od jakiejś diety.Nie przepadałam jednak jakoś specjalnie chyba nigdy za ćwiczeniami. Za to naprawdę zawsze lubiłam biegać i to akurat nigdy jakoś specjalnie mnie nie męczyło. Dlatego też stwierdziłam, że muszę po prostu spróbować. Kupiłam sobie specjalne buty do biegania a także zegarek marki TomTom, który jest najlepszy do biegania. Oprócz tego, że jest po prostu zegarkiem mierzy różne parametry, które są tak ważne podczas biegu. Dzięki niemu będę widziała czy dobrze biegam czy może też powinnam zwiększyć lub zmniejszyć tempo. Ten zegarek kupiłam przez internet i to jeszcze była na niego akurat promocja. Także udało mi się naprawdę sporo zaoszczędzić z czego bardzo się cieszyłam. Zegarek ten wygląda także naprawdę bardzo ładnie. I tak w nowych butach i tym zegarku wyglądałam naprawdę bardzo profesjonalnie. Najpierw zaczynałam od biegania w parku, który znajduje się w pobliżu mojego domu. Potem zaczęłam wydłużać ten dystans. W sumie to ten zegarek mnie motywował. Gdy sprawdzałam jaką odległość przebiegłam to po prostu wmawiałam sobie, że stać mnie na więcej.

I wtedy biegałam więcej chociaż początkowo wydawało mi się, że więcej już na pewno nie dam rady. Po jakimś czasie zaczęłam widzieć efekty tego mojego biegania. W końcu zaczynałam przypominać siebie sprzed ciąży. A może nawet teraz wyglądam jeszcze lepiej. Na pewno jestem bardziej sprawna fizycznie.