Moja córka i pościel Masza

 

Każde dziecko ma jakiegoś swojego bohatera. Tylko rodzic wie, jak jego maluch potrafi się przywiązać do na przykład jakiejś bajki. Moje dziecko uwielbiało różnych bohaterów bajek, jednak była jedna postać, wyjątkowo dla niej ważna. Nie wiem skąd się wzięła u niej aż taka olbrzymia fascynacja, ale nie miałam tu nic do gadania.

Zakup pościeli z Maszą

pościel maszaMoja córka miała swoją ulubioną bohaterkę, którą była Masza, ze znanej bajki dla dzieci. Musiałam kupować jej wszystko co się dało z tą małą dziewczynką. Masza i Niedźwiedź to bardzo popularna bajka wśród dzieci, dlatego też różne dodatki z wizerunkami tych postaci są zawsze mile widziane przez dzieci. Ostatnio gdy byłam z córką na zakupach i szukałam fotela w sklepie meblowym, w oczy rzuciła mi się pościel Masza i od razu pokazałam ją córce. Stwierdziłam, że mogę sprawić jej jakąś niespodziankę, bo była grzeczna cały tydzień. Jak zobaczyła swoją ulubioną bohaterkę na pościeli to wręcz oszalała z radości. Powiedziała, że marzy o takiej kołderce i żebym kupiła. Zestaw składał się z powłoczki na kołdrę i dwóch powłoczek na poduszki, mniejszej i większej. Gatunkowo była to bardzo dobra pościel, bo sprawdziłam opis z tyłu opakowania. Moja córka miała bardzo delikatną skórę i musiałam uważać przy jakichkolwiek zakupach odzieży, czy też pościeli, bo była alergiczką. Dlatego pościel musiała być antyalergiczna, żeby nic jej nie zaszkodziło i by mogła spokojnie z niej korzystać.

Po zakupie pościeli od razu pojechałyśmy do domu i zmieniłam córce poduszki i kołderkę. Chciała jak najszybciej zobaczyć, jak nowa pościel będzie się prezentować w pokoju i się w niej położyć. Dzięki tej zmianie, chociaż jeden plus był-przynajmniej szybko kładła się spać, gdy miała przy sobie swoją ulubioną bohaterkę.