Moje prace czyli sprzątanie klatek schodowych

Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłem mieć swoje pieniądze. Już jako młody chłopak, wręcz jeszcze dziecko podejmowałem różnych prac. Sprzątanie klatek schodowych jest potrzebne.

Sprzątanie klatek schodowych to ważna rzecz.

sprzatanie klatek schodowychOd najmłodszych lat, czyli jeśli dobrze pamiętam od ok 12 roku życia jeździłem na truskawki do niedalekiej wsi, gdzie były pola truskawek. Pieniądze nie były zbyt duże, jednak jak dla dwunastolatka to było bardzo dużo. Już tego samego roku, tylko nie w maju(tak jak truskawki) ale w sierpniu jeździłem na wiśnie. Ogólnie, wiśnie moim zdaniem lepiej się zbiera. Później, postanowiłem, że zmienię branżę z wakacyjnych zbiorów na sprzątanie. Tak o to, w wieku 15 lat byłem odpowiedzialny za mycie okien w pięciu domach i trzech mieszkaniach we Wrocławiu. Czynności jakiej najbardziej nie lubiłem z tego wszystkiego co robiłem to mimo wszystko było sprzątanie klatek schodowych Wrocław, a to jednak też nieraz należało do mojego zakresu obowiązków. Ogólnie, w wieku 18 lat założyłem firmę sprzątającą, która działała na terenie Wrocławia i Opola. Interes się na tyle rozkręcił (w końcu wcześnie zacząłem – co prawda tylko w wakacje i weekendy ale jednak), że po krótkim czasie zatrudniłem jeszcze dwie osoby i kupiłem im samochód firmowy. Sam oczywiście też ciągle pracowałem, jednak myślałem już nad tym, jak otworzyć inny interes. W moich kręgach zainteresowania szczególnie była ochrona, ale jednak bardzo dużo pozowleń na to potrzeba i musiałem odłożyć moje plany na dalszy czas, teraz koncentrując się na mojej firmie sprzątającej. Ktoś mógłby pomyśleć, że jest to słaby pomysł na biznes. Jednak ja, muszę przyznać się, że mi się bardzo to spodobało. Praca nie była ciężka, ale płace można było już wynegocjować niezłą. Teraz, gdy mam 23 lata, prowadzę bardzo dobrze prosperującą firmę, mającą 5 ekip sprzątających po dwie osoby. Większość ludzi, którzy korzystają z naszych usług, to ludzie bardziej zamożni, których w ogóle stać na nasze usługi.

Można więc się domyślić, że cena, jaką żądam, też nie może być aż tak niska. Szczególnie odpowiada mi to teraz, gdy ja już nie muszę robić. Sprzątanie klatek schodowych jest potrzebne.