Najlepszy organizator wesel

Kiedyś przeczytałam w Internecie, że młoda para na organizację swojego ślubu poświęca około 200 godzin. Nie wiem czy to prawda, ale kiedy sama zaręczyłam się ze swoim obecnym mężem to wiedziałam już, że nie organizacją mojego ślubu zajmą się specjaliści. W głowie miałam obraz tego jak bardzo zajęta organizacją swojego ślubu była moja starsza siostra.

Organizator wesela naprawdę świetnie sobie poradził

organizator wesel w WarszawieCo do naszego wesela  wiedzieliśmy z moim mężem tylko tylko, że chcemy aby ślub zorganizowany był w stylu rustykalnym, resztę szczegółów mieliśmy ustalić z naszym organizatorem. Na szczęście organizator wesel w Warszawie, które wynajęliśmy był naprawdę profesjonalny i już od początku spodobało nam się jego podejście. Dzięki niemu czas przygotowań do naszego ślubu był przyjemny i nie kojarzy mi się ze stresem ani bieganiem po mieście. Bardzo podobało mi się to, że organizator ten miał dużo kontaktów wśród naprawdę dobrych podwykonawców. Między innymi dzięki świetnej florystce miałam najpiękniejszy bukiet ślubny jaki kiedykolwiek widziałam. Generalnie wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie musieliśmy przejmować się właściwie niczym. Organizatorowi udało się w zorganizować dla nas wesele w stylu rustykalnym i to było dla nas najważniejsze. Organizator był naprawdę kreatywną osobą z wieloma różnymi ciekawymi pomysłami, a więc organizacja wesela w konkretnym stylu nie była dla niego żadnym problemem. 

Jestem niesamowicie zadowolona z tego jak wszystko wypadło i jaki przebieg miało nasze wesele. Był to zdecydowanie wyjątkowy dzień, który nigdy nie byłby taki piękny i zorganizowany gdybyśmy organizowali je ja i mój mąż – mamy w tej kwestii zdecydowanie za mało doświadczenia. Wesele było wyjątkowe i naprawdę dobrze czułam nie musząc się o nic martwić.