Nowe poduszki-konie

Kilka lat temu, dokładnie mogę jedynie teraz to oszacować. Dlaczego? Ponieważ, aby podać całkowicie dokładną datę musiałabym zaglądną w mojej papiery firmowe. Myślę jednak, że cała ta sytuacja wydarzyła się mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Wtedy też postanowiłam, że zostanę wiodącym producentem poduszek w kształcie konia i nie tylko.

Jak produkować poduszki w kształcie konia?

koń poduszkaJak się dowiedziałam wiele osób poszukuje poduszek w kształcie konia. Jak do tego doszłam? Otóż chciałam sama zakupić taką nową poduszkę dla mojej koleżanki. Wtedy też wpisałam w największą i najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową, która jest także najbardziej popularna na całym świecie następującą frazę – koń poduszka. Okazało się wtedy, że wiele osób z całej Polski poszukuje takie poduszki. Nie miałam wcześniej pojęcia, że tak trudno jest zdobyć całkiem nową poduszkę w kształcie konia. W tym też czasie, gdy przeczytałam wszystko na temat tych poduszek, postanowiłam, że genialnym pomysłem będzie dorobienie sobie do emerytury produkując takie poduszki. Postanowiłam się dowiedzieć wszystkiego na temat tych poduszek. W tym też celu zapoznałam się z wieloma stronami w internecie. I choć z wykształcenie jestem krawcową to i tak postanowiłam, że pójdę na kurs krawiecki i dowiem się tam wszystkiego na temat szycia poduszek w kształtach zwierzą i nie tylko. Wydawało mi się to na początku dość skomplikowaną rzeczą. Po kursie wiedziałam już wszystko na temat szycia takich poduszek w kształcie koni i nie tylko.

Wtedy też musiałam wykorzystać praktycznie moje umiejętności. Warto tutaj wspomnieć, że kurs szycie poduszek w kształcie koni i innych zwierząt był dość długi, bo trwał aż dwa i pół miesiąca, jednak dowiedziałam się tam wszystkiego na ten temat.