Poręczny terminal płatniczy

Obsługa klienta jeszcze nigdy nie była tak prosta jak dziś, ponieważ sprzedawcy są wyposażeni w nowoczesne urządzenia do przyjmowania transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Można je rozliczyć w ciągu dosłownie kilkunastu sekund.

Charakterystyka terminala płatniczego

terminal płatniczy d220Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie słyszał o możliwości płacenie w sklepie, restauracji czy u kosmetyczki kartą płatniczą, ponieważ wszędzie była przyjmowana tylko gotówka. Dziś nowoczesna technologa zrewolucjonizowała nasze życie i sprawiła, że stało się jeszcze prostsze. Idąc na zakupy, na obiad do restauracji czy płacąc za naprawę samochodu w warsztacie, nie musimy mieć ze sobą gotówki, bo wystarczy posiadać kartę płatniczą, kredytową lub po prostu telefon i aplikację do płacenia nim. To bardzo proste, ponieważ terminal płatniczy d220 pozwala na szybkie zrealizowanie płatności bezgotówkowej w dowolnym miejscu. Jest to małe urządzenie o wielu możliwościach. Przede wszystkim ma wbudowaną pojemną baterię, pozwalającą na wykonanie nawet dwustu transakcji bez konieczności ładowania urządzenia, posiada szereg zabezpieczeń, które sprawiają, że dokonywanie płatności jest bezpieczne i sprawdzone. Akceptuje płatności dokonane przy pomocy niemalże wszystkich rodzajów kart, a nawet telefonu czy płatność BLIKEM. Terminal jest bardzo mały i lekki, przez co można go trzymać w kieszeni i korzystać w dowolnym momencie. Może się łączyć z internetem za pomocą wbudowanego WiFi lub GSM przy użyciu karty MIKRO SIM.

Jest to małe, ale sprytne urządzenie, którego nie trzeba konfigurować z kasą ani drukarką fiskalną, ponieważ działa niezależnie. Wystarczy wybrać pożądaną kwotę, formę płatności i zatwierdzić transakcję. Każda z nich jest zapisywana w pamięci i można je archiwizować.