Poszukiwania firmy sprzątającej

Razem z mężem prowadziliśmy własny biznes i bardzo dużo czasu pracowaliśmy. Po powrocie do domu, zwykle nie mieliśmy już siły na jakiekolwiek obowiązki domowe, takie jak sprzątanie. Ostatnio zauważyliśmy, że w naszym domu przydałyby się gruntowne porządki. Postanowiliśmy, jak najszybciej zatrudnić jakąś dobrą firmę sprzątającą. Sami oczywiście nie mieliśmy na to czasu.

Zatrudniłam najlepszą firmę sprzątającą

firma sprzątającaZależało mi na tym, aby zatrudnić najlepszą, profesjonalną firmę. Zadzwoniłam do mojej koleżanki, która z usług sprzątaczki korzystała na co dzień. Poleciła mi ona firmę, z którą sama współpracowała już od dłuższego czasu. Była to rekomendowana i tania firma sprzątająca. Posiadali oni najwyższej jakości sprzęt sprzątający, w tym odkurzacze wodne do dywanów i wykładzin dywanowych. Stosowali ekologiczne, ale bardzo mocne środki czystości, dzięki czemu po wizycie sprzątaczki cały dom nie tylko lśnił czystością, ale także nie unosił się w nim nieprzyjemny zapach detergentów. Postanowiłam skorzystać z firmy, której usługi polecała mi koleżanka. Zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i zapytałam o dostępność ekipy sprzątającej. Powiedziałam jak duży jest mój dom i co jest w nim do posprzątania. Dowiedziałam się, że takie gruntowne porządki zajmą co najmniej dwa dni. Pani z którą rozmawiałam podała przybliżoną cenę usługi oraz czas realizacji.

Od razu się zgodziłam na taką ofertę. Ekipa sprzątająca mogła się zjawić w moim mieszkaniu już w następnym tygodniu. W dodatku usługa była bardzo tania, jak za taki zakres usług, jaki oferowali. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Wszystkie pomieszczenia zostały gruntownie wysprzątane za pomocą specjalistycznych, wysokojakościowych środków czystości.