Profesjonalna lekcja śpiewu

Moja nastoletnia córka chętnie chodzi na dodatkowe zajęcia. Ostatnio była na lekcjach gry na gitarze. Teraz podeszła do mnie, że chciałaby się profesjonalnie nauczyć śpiewać. Zgodziłam się, ponieważ chcę, by córka uczyła się nowych umiejętności. Teraz muszę poszukać jej jakiegoś dobrego trenera, który nauczy ją ładnie śpiewać. Spełnię w ten sposób jej marzenie. 

Zapisanie dziecka na lekcje śpiewu

lekcje śpiewania warszawaZapytałam się córki, od kiedy chciałaby uczęszczac na takie zajęcia? Odpowiedziała mi, że mogłaby od przyszłego tygodnia, gdyż kończy wtedy lekcje gry na gitarze. Postanowiłyśmy, że poszukamy takich lekcji w Internecie. Tam czesto trenerzy ogłaszają się, lub swoją szkołę i podają namiary na zapisy. Wpisałysmy więc w wyszukiwarkę: lekcje śpiewania warszawa, licząc, że coś odpowiedniego znajdziemy. Nie myliłyśmy się. Znalazłyśmy rekomendowaną szkółkę, w której pracują wybitni trenerzy. Zapisy cały czas trwają, więc na spokojnie mogę swoją córkę zapisać. Trzeba wpłacić wpisowe, ale dla mnie to żaden problem. Zajęcia zaczną się za dwa tygodnie. Córka jest szczęśliwa, że będzie mogła realizować swoje marzenie. Te dwa tygodnie bardzo szybko minęły. Zawiozłam ją na pierwsze zajęcia. Byłam ciekawa, co na nich robiła. Gdy ją odebrałam, to od razu o to zapytałam. Okazało się, że były to zajęcia zapoznawcze. Uczniowie poznali też podstawowe zagadnienia, związane z głosem, śpiewem i tym podobnym.

Bardzo się mojej córce podobają te zajęcia. W takim przypadku ja również się cieszę. Już nie może się doczekać, gdy zacznie śpiewać. Na kolejnych zajęciach, które odbywają się co tydzień, córka zaczęła już śpiewać piosenki. Na podstawie odsłuchu, trener wskazywał, co powinna poprawić i jak to zrobić. W domu zaśpiewała mi piosenkę, której się nauczyła. Myślę, że byłaby dobrą piosenkarką.