Profesjonalne strzyżenie psa

 

Moja córka od kiedy tylko pamiętam chciała mieć psa. Pamiętam, że gdy była jeszcze bardzo małym dzieckiem to już wtedy nie bała się żadnego psa i z każdym chciała się bawić. Gdy widziała psa to od razu chciała go głaskać i nawet gdy miała z jakiegoś powodu zły humor to jej to od razu przechodziło.

Wizyta z psem u fryzjera

Strzyżenie psów WarszawaJa zresztą z mężem też bardzo lubimy psy. Dlatego doszliśmy do wniosku, ze gdy córka będzie już na tyle duża i odpowiedzialna by zająć się psem to jej go kupimy. I zdecydowaliśmy się w końcu na zakup małego szczeniaka. Był to pies małej rasy. Jest to rasa bardzo przyjazna dla dzieci ale niestety trochę wymagająca. trzeba będzie z nim po prostu chodzić do fryzjera. Jednak skoro zdecydowaliśmy się na takiego psa to musimy o niego dbać tak jak należy. Gdy sierść urosła już na tyle, że nie wyglądał dobrze wiedziałam, że będę musiała iść z nim na strzyżenia. Takie Strzyżenie psów Warszawa jest dość popularne dlatego też szybko znalazłam odpowiednie miejsce. Przeczytałam też opinie klientów na temat tego psiego fryzjera. Praktycznie wszystkie były bardzo dobre. Gdy poszłam na wizytę pan podszedł do tego strzyżenia bardzo profesjonalnie. Najważniejsze dla mnie było to, że miał świetne podejście do zwierząt a także to, że miał naprawdę dobrej jakości sprzęt. Dzięki temu cały zabieg nie trwał długo i tym samym pies nie był niepotrzebnie stresowany. Po zachowaniu mojego psa mogę nawet wnioskować, że podobało mu się na tej wizycie.

Po tej wizycie pies wyglądał też bardzo dobrze. Wtedy zauważyłam, że jednak taka rasa potrzebuje profesjonalnej opieki w tym zakresie. Usługa ta nie jest jednak aż tak bardzo droga by nie robić tego regularnie. Następnym razem do psiego fryzjera z naszym pupilem pójdzie mój mąż. Jestem ciekawa jakie będą jego wrażenia.