elektryczne samochody dla dzieci

Samochodziki elektryczne dla dzieci

Dzieci mają wewnętrzny pęd do rozwoju i ruchu. Uwielbiają zabawę na placu dla dzieci, czy spacery, na które zabierają swoje rowerki, hulajnogi, czy deskorolki. Obecnie mogą ze sobą zabrać jeszcze samochód, w którym będą jeździły.

Jak kierować elektrycznym samochodem?

elektryczne samochody dla dzieciJeżeli zdecydujemy się na zakup dla dziecka elektrycznej zabawki, to musimy być pewni, że maluch sobie z nią poradzi. Oczywiście początki nauki bywają trudne, ale dzieci potrafią błyskawicznie opanowywać nowe umiejętności. Elektryczne samochody dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od około jednego roku do nawet sześciu, siedmiu lat. Samochód ma około sto dziesięciu centymetrów długości, a szerokie jest na około sześćdziesiąt centymetrów. Wszystkie jego rogi i brzegi są zaokrąglone, aby jazda pojazdem była bezpieczna. Jest zasilany akumulatorem i może się rozpędzić maksymalnie do czterech, pięciu kilometrów na godzinę. Aby jazda mogła być bezpieczna dla dziecka, możemy go przypiąć do fotela pasami, które znajdują się na fotelu kierowcy i pasażera. Samochody mogą być zdalnie sterowane pilotem przez rodzica, albo samodzielnie przez kierujące dziecko. Posiadają one cztery biegi na jazdy na wprost, do tyłu i wolnej, oraz szybkiej jazdy. Auto zostało wyposażone w profesjonalne lampy z przodu i z tyłu, więc jest dobrze widoczne z daleka i po zmroku. Dostępnych w sklepach zabawkowych jest wiele rodzajów samochodów, które będą pasować kolorystycznie chłopcom i dziewczynkom. Ich ceny zaczynają się od około pięciuset złotych.

Dzieci uwielbiają jeździć w samochodach elektrycznych w trakcie spacerów z rodzicami, bo dają im dużo swobody w samodzielnym poruszaniu się, pomimo stałej kontroli rodzica. W sklepach znajdziemy samochody czerwone, czarne, białe i różowe.