Sprzedaż metalowych doniczek

Od dziewięciu lat sprzedaję w kwiaciarni. Mam tutaj dużo kwiatów ciętych i doniczkowych. Ze względu na sprzedaż kwiatów, muszę oferować klientom również akcesoria do nich. Są nimi między innymi wszelkiego rodzaju doniczki. Ostatnio w modzie są doniczki metalowe. Nie wiem skąd to się wzięło, ale jest duży popyt na nie.

Oferta doniczek metalowych

doniczki metaloweZawsze sprzedawałam doniczki ceramiczne, albo plastikowe. Nigdy w swojej ofercie nie miałam doniczek metalowych. Musiałam wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientom i zacząć sprowadzać doniczki metalowe, do swojej kwiaciarni. Z racji tego, że są metalowe, to są tylko w jednym kolorze srebrnym. Nie sprzedaję złotych doniczek, ponieważ one nie pasują do żadnych kwiatów. Mam również takie na wzór małych wiaderek, one również są mile kupowane przez ludzi. Doniczki są różnych rozmiarów, zarówno dla małych kwiatków, jak i tych dużych. Sama również mam w swoim ogrodzie takie doniczki. Ładnie się komponują z zieloną trawą. Sprzedaję do nich różnego rodzaju dekoracje. Nie każdy bowiem jest minimalistą. Niektórzy lubią ozdabiać swoje doniczki kokardami, czy wstążkami. Na spodzie doniczek są oczywiście dziurki do odprowadzania wody, tak by nie zalegała w ziemi. W ten sposób kwiaty by gniły. Doniczki metalowe muszą spełniać takie same oczekiwania, co zwykłe odpowiedniki. Metal z którego są wykonane jest odporny na wszelką korozję, więc nie ulegnie zniszczeniu.

Doniczki nie należą do najtańszych okazów w mojej kwiaciarni, ale to ze względu na wysokiej jakości materiał, z jakiego są wykonane. Ludzie chętnie je kupują, co mnie bardzo cieszy. Moi pracownicy na początku nie podzielali takiego samego zdania, co ja, żeby je sprowadzać. Gdy zobaczyli, że jest duże zainteresowanie nimi, to zmienili szybko zdanie.