Stylowy prysznic z prostokątnym brodzikiem

W naszym mieszkaniu od zawsze mieliśmy sporą wannę. Zresztą w całym moim życiu z czegoś innego niż wanna, czyli z prysznica, korzystałam jedynie na basenach, czy w u kogoś innego w domu, gdzie nocowałam. Zarówno w domu rodzinnym, jak i obecnym, korzystałam tylko z wanny, ale poczułam, że w końcu chcę wprowadzić zmiany i dostosować łazienkę to bardziej ekonomicznych rozwiązań, które obecnie są również bardzo modne w wielu mieszkaniach w Polsce.

Stylowa kabina prysznicowa z brodzikiem w prostokącie

stylowe kabiny prysznicowe z brodzikiem prostokątnePorozmawiałam z mężem o propozycji wprowadzenia zmian. W teorii chciałam jedynie wymienić wannę na prysznic, ale mąż mnie uświadomił, że skoro i tak wprowadzamy taką dużą zmianę, to może warto od razu zabrać się za generalny remont łazienki. Kiedyś o tym myślałam, ale obecnie bardziej interesował mnie ten prysznic. Jednak mąż miał rację – skoro i tak trzeba było trochę pracy wykonać, to można równie dobrze zająć się wszystkim. Samym remontem miał się zająć mąż przy pomocy swojego brata. Ja natomiast zostałam oddelegowana do wyboru zamienników, które mają się pojawić w nowej wersji naszej łazienki. Zaczęłam przeglądać stylowe kabiny prysznicowe z brodzikiem prostokątne, ponieważ takie prysznice podobały mi się najbardziej. Kiedy wybrałam właśnie taki jeden, to pokazałam go od razu mężowi, by dowiedzieć się, co on o nim myśli. Jemu też się spodobał, więc wybór był już przez nas dokonany.

Remont poszedł całkiem gładko. Planowaliśmy nawet więcej czasu na zmiany w łazience, bo byliśmy świadomi, ze to różnie może być i mogą pojawić się różne problemy. Ale wszystko poszło gładko. Nowa kabina prysznicowa fenomenalnie się prezentowała w naszej łazience i wyglądało to o wiele lepiej niż z wanną. Cieszę się, że w końcu się tego doczekałam.