Syn ciągle mówi o maśle orzechowym

Mój syn Marcin jest bardzo grzecznym i posłusznym dzieckiem . Nie mam z nim żadnych problemów i staram się dawać mu wszystko, czego potrzebuje. Miewa czasami zachcianki, na które się nie godzę ale robię to tylko i wyłącznie dla jego dobra. 

Zainteresowałam się masłem z orzechów i je kupiłam

masło z orzechów laskowychMarcin ostatnio jada śniadania w szkole. Wykupiłam mu pakiet dodatkowy, ponieważ rano nie mam czasu przygotować mu śniadania. On dzięki temu jest najedzony a ja zawsze zdążę ze wszystkim na czas. Ostatnio w sobotę zapytał czy może dostać na śniadanie masło z orzechów laskowych, ponieważ w szkole dostaje i mu bardzo smakuje. Zaskoczyłam się jego pytaniem, ponieważ nigdy wcześniej tego nie jadł. Postanowiłam się zainteresować tym masłem i sprawdziłam jakie ma wartości odżywcze. Mój syn musi się dobrze rozwijać i chcę, ażeby jadł odpowiednie produkty. W internecie znalazłam sporo informacji i dowiedziałam się nawet jakie masło z orzechów laskowych najlepiej kupować. Postanowiłam pójść do sklepu. Tego dnia namówiłam go na płatki, ale w niedzielę dostanie kanapki z masłem orzechowym. Zgodził się na moją propozycję i zjadł całe śniadanie. Kiedy pojechałam z mężem na zakupy to poszłam od razu do działu, gdzie znajduje się masło z orzechów laskowych i wybrałam takie, które uznałam za najlepsze. Marcin od razu przybiegł do nas jak wróciliśmy i szukał w siatkach tego masła. Musiałam mu od razu zrobić kanapkę, ponieważ nie chciał czekać do niedzieli na śniadanie. Dałam mu tylko jedną, ponieważ nie zjadłby śniadania.

Ja również zrobiłam sobie jedną kanapkę z tym masłem orzechowym i przyznam, że bardzo mi smakowała. Również mężowi smakowało i teraz kupujemy ten produkt regularnie. Marcinowi poprawiła się koncentracja i uważa bardziej na lekcjach.